Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz Neil Watts #17 üzenetére

    Miért is? Gondolta volna bárki is az 1800-as évek végén hogy a nem is oly távoli jövőben TV készülékek lesznek, hozzávaló adással ellátva?

    Te teljesen másról beszélsz, mint amit én írtam. Javaslom, hogy az előző hozzászólásom további részét is olvasd el. Mint írtam, mindig sokkal kevesebb időt mondanak a valóságnál, nem azt mondtam, hogy nem lehetséges... (Ja, a TV-hez való adás majd' 50 évvel később született meg...)

    Itt konkrétan azt mondják, hogy 30-40 év. Jó szokás szerint, az ilyen jóslatokat kb. a valós idő ötödére szokták saccolni, hogy elkápráztassák az embereket. Pedig félig sem igaz.

    Azoknál az eseményeknél amiket felsoroltam, azok előtt is így gondolkodtak néhányan - mint utóbb kiderült: teljesen tévesen.

    Ha elolvasod a hozzászólásomat, akkor észre fogod venni, hogy nem azt mondtam, hogy nem lehetséges, sőt... Csak az ilyen "30-40 év múlva" ígéretek, soha sem igazak...

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák