Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz P100 #15 üzenetére

    autot is hasznalok, oszt megsem tudom hogy mukodik csak nagyvonalakban

    Penge_4
    valahol 10-15 megabit kornyeken lehet, de pontosan lovesem sincs, regen bekotottek azota meg mar emeltek nemtudom hanyszor sebesseget, ahogy tkazmer mondta "gyors" es ennyi eleg is nekem
    4K-t fizetek a netert havonta, amilyen sebesseget es minoseget nyujt az 4K-t meger, majd ha nem fog mukodni akkor megnezem mit kene tudnia es reklamalok

    [ Szerkesztve ]

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

  • sbazsi

    veterán

    válasz P100 #15 üzenetére

    Én szeretek tudomást venni azokról a dolgokról, amikkel nap, mint nap kapcsolatban vagyok.
    Közlekedsz lifttel? Az milyen sebességgel megy? Vagy megelégszel azzal, hogy gombnyomásra odavisz, ahova akarod?
    A fogkrémedről is tudod, hogy működik, milyen alkotóelemei vannak, és azok hogy tisztítják a fogadat? Vagy megelégszel azzal, hogy a fogadat is "tiszticcsa"...

    Tényleg úgy gondolod, hogy mielőtt használatba veszel valamit, utána kell nézni, hogy működik?
    Egyébként csak halkan kérdezem, mennyire vagy tisztában a dolgokkal?
    A 270 Ft-ból mennyi marad a boltban, mennyi lesz a szállítóé, és mennyi megy a pékségnek, valamint az államnak? Mennyi liszt kell a kenyérhez, mennyi áram, mennyi munkaóra, stb.
    A cipőd hány grammos, mennyi gumi/bőr/ egyéb anyag kell hozzá, hány cm-es a cipőfűződ?
    És még egy fontos kérdés, a lifttel kapcsolatban: hogy vitték fel a legfelső szintre az ajtót, lifttel, gyalog, vagy daruval? És ha már lift, hány csavar kell egy 5 szintes lifthez?

    Egész biztos vagyok abban, hogy aki a számítógép és a monitor fogalmával sincs tisztában, biztos tud mutatni Neked olyan dolgot, amiről neked nincs fogalmad sem. Pusztán azért, mert nem érdekel téged. Lehet, hogy a fiának akart gépet venni meglepetésből, sosem tudhatod.

Új hozzászólás Aktív témák