Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rootkiller

    őstag

    válasz bambano #65 üzenetére

    Erősen likeolom...

    Amúgy meg asszem nem ártana lassan anyámnak megrendelni az x64 W7-et meg a 2010es Office-t lehetőleg Projekttel együtt, ha már azt tanítja a jó magyar felsőoktatásban. Aztán 4GB ram meg 500GB/7200rpm hdd upgrade a laptopban, és zsír lesz neki még 3 évig a cucc...:D

    [ Szerkesztve ]

    Artengo TR 990 Pro

  • rt06

    veterán

    válasz bambano #65 üzenetére

    nem fejlesztoeszkozrol, meg rendes programrol volt szo, kerlek oldvasd el vegig az eredeti mondatot

    visual studiora pedig kerlek mondj nekem alternativ ide-t c# kod fejlesztesehez (megkozelitoen olyan konnyeden hasznalhato debugger-rel), mert epp a minap akartam elkerulni a telepiteset, de pl eclipse-hez (csak azt neztem, azt hasznalom elsosorban) ami plugin-t talaltam, mind evek ota nem fejlodik

    hogy hozzak peldat az oktatasbol is, szte-n legjobb emlekeim szerint van pl szamitogeppel tamogatott tervezes nevu kurzus, ahol a gyakorlaton az autodesk autocad programjat tanitjak (de ugyanezt a programot tanultam anno mas - nem erre specializalodott - emeltszintu kepzes keretein belul is)

    hogy munkambol hozzak peldat, az adobe termekeit tudnam emliteni (es nem, nem a fotoshop-ra gondolok, hanem mondjuk a flash builder-re, vagy a flash catalyst-ra)

    es igaz, hogy egyiket sem hasznaljak annyian, mint pl egy bongeszot (bar nem tudom, ez miert erv, hogy sokan hasznaljak, ha jol tdom, pont a linux az, amit a felsorolatknal is kevesebben hasznalnak), es igaz, hogy tobbseguknek van valamilyen (tobbnyire buta, felerteku, abandonware) alternativaja, de a felsorolatkat tenylegesen kivaltani kepes nincs

    innentol kezdve fentebbi kijelentesed (amit korabban kifogasoltam) nem tobb, mint a hozzanemertok felrevezeteset celzo (vagy abbol fakado) trollkodas

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák