Hirdetés

2017. november 20., hétfő

Gyorskeresés

(#1) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

WoW :Y
Ez egyébként a Logitech-nek nem egy rossz lépése. Állítólag elég jók ezek a cuccok.

• A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#2) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ami biztos: Marad az Astro név.

A Logitech termékek PC-s szegmenst fogják elsősorban lefedni, míg az Astro termékek a konzolos piacot. Ettől függetlenül természetesen vannak/lesznek átmozgások is, vagyis kapunk Astro cuccokat PC-re és Logitech-et konzolra, de nem ez lesz az elsődleges.

Live-Die-Respawn

(#3) bocimód válasza ribizly (#1) üzenetére

bocimód
(újonc)

akkor innentől kezdve steelseries vs astro/logitech párharc lesz :). rá is fér a logitech-re egy kis vérfrissítés mert az usb-s headsetjeik hiába jók ha állandóan eldobják a jelet és lehet ki-be dugdosgatni a cuccost.

(#4) ribizly válasza bocimód (#3) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Azért szerintem ebbe egy kicsit a HyperX is beleszól. A Steelseries-t meg ahogy olvastam nem nagyon dícsérik.

• A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#5) Kopi31415 válasza ribizly (#1) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Amikor boltban tapogattam rendkívül masszívnak találtam az Astro fejeseket. És elgondolkodtam, hogy megérhetné lecserélni a Sennheiserem. Hallani még nem sikerült, de igyekszem.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#6) MK VII válasza ribizly (#4) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

A Steelseries kezd mindenféle téren alábbadni a minőségből. Több panaszt hallottam mostanában én is rájuk.

(#7) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Haaat nem tudom, remelem nem lesz gagyi ezentul az astro eleg jo minoseget kepviseltek. Bar a logi az egerekkel eleg jokat hozott mostanaban, mar csak billenytuzetben kellene valamit alkotniuk.

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#8) Chrys_

Chrys_
(PH! addikt)

Van itt egy Astro A40 wireless és egy Logitech G933 :) Akkor a következő Astro legyen a szokásos sok.1 és egy sztereó csatornás cucc, LT meg hozza a cserélhető akku technikát hozzá, máris veszek egyet :)

(#9) fuvi

fuvi
(senior tag)

amikor a túlárazás találkozik a bullshittel...

Steam/Origin/Uplay: L4zul, Battletag: lazul#2765, RSC: lazuljunk

(#10) Cobra652

Cobra652
(senior tag)

Az astro a50 a jelenleg kapható egyik ha nem a legjobb gamer füles brutálisan jó hangzással.
Remélhetőleg nem megy azAstro rovására....

(#11) Piftuka

Piftuka
(őstag)

A cég igazán kihozhatná a Logitech Wingman Force joystick utódját.

Az még akkor készült, amikor az ilyen eszközök a "reneszánszukat" élték. Mindazonáltal sem előtte, sem azóta nem készült jobb joystick a célra.

Furcsa, mert azért a FF kormányból több cég is a piacra dobott egy-egy példányt, és éppen a Logitech-nek vannak egészen komoly ilyen eszközei.

Nem értem, hogy a FF Joystick-ot miért hanyagolják...!?

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://tamop.ofe.hu / www.nfh.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak/

(#12) mattheus

mattheus
(senior tag)

Remélem nem megy a minőség és az ár rovására.
Jelenleg van szerencsém párhuzamosan használni egy Astro A50-et és egy Logitech G933-at és ég és a föld a különbség az Astro javára.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.