Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz 7 #2 üzenetére

    Nem volt könnyű az elválás, egyikünk részéről sem. Utána még nem egyszer találkoztunk, összefutottunk, beszélgettünk, néha elcsattant egy csók is, de mindketten tudtuk, hogy ezzel nem segítünk a dolgokon, így abban maradtunk, hogy nem találkozunk egy ideig és meglátjuk mi lesz. Persze ilyenkor mindig reménykedik az ember, hogy hátha egyszer mégis, újra... De ahogy az lenni szokott természetesen nem így történt :) Azóta ő ismét boldog egy másik férfi oldalán és a fiú élete is jó sok meglepetést hozott az eltelt idő alatt. Nem haragszunk egymásra, biztos vagyok benne, hogy ő is ilyen jó kedvvel emlékszik vissza ezekre a közös pillanatokra és szívesen meséli el bárkinek, amiket átéltünk. Olyan dolgokat kaptunk a másiktól, amik egy életen át megmaradnak és amiktől igazán több lesz az ember. Azt hiszem ez az, ami igazán fontos egy kapcsolatban.

    Az írássorozatot nem hiszem, hogy olvasta, bár nem zárható ki, mert több helyen fenn van az ide vezető link. Viszont én személyesen nem szóltam róla neki :)

    Az elírások listáját köszi, javítottam őket, a nyomorgörcs valóban elég sírva röhögős fajta, én is kuncogtam rajta egy sort :D :R

    A többieknek is nagyon köszönöm a hozzászólásokat és a véleményeket, ezek szerint sikerült úgy átadnom a történetet, hogy a legtöbbünk számára nyújthasson valamit, ha mást nem egy rövid idei kis fiatalságot és reményt. :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák