2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) derive

derive
(senior tag)

"közel 4,7 millió forintos összdíjazású"

Ehm mar bocsanat, lehet hogy en ertem felre, de tulajdonkeppen kiknek szol a verseny? Gimnazistaknak jol johet a zsebpenz, de egyetem melletti munkaval mar nem kell lehajolni az aproert! Startupokon meg nem par ezer euro fog segiteni. Szep dolog a publicitas, de cserebe holnapra szuletik vagy 40 kinai/indiai klon a szellemi tulajdonra hiresen vigyazo appstoreban.

Leri rola, hogy megint a jol bevalt szare-hugye modszerrel probalkoznak Magyarisztanban.

(#2) bambano válasza derive (#1) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

igazad van. ennyiből a kamerabérlés nem jön ki a bemutatkozó videóhoz.

másik probléma, ami engem érdekelne, hogy egy évig ingyen használhatják a sap platformját, amiről tudjuk, hogy kicsinyes fillérb... cucc. és utána mi lesz? 13. hónap 5-én jön postán egy számla sok nullával?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#3) cucka válasza derive (#1) üzenetére

cucka
(PH! addikt)

A díjazás tényleg nevetséges, amúgy kb. olyan az egész, hogy összeült egy bizottság aminek a feladata volt, hogy valahogy népszerűsítsék a saját cloud-jukat, és ez lett belőle.
(Nyilván baromság, melyik startup sz*patná meg magát azzal, hogy SAP termékeket vásárol?)

(#4) Lacok válasza derive (#1) üzenetére

Lacok
(őstag)

+1

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.