Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz mbalint987 #6 üzenetére

    kényes vagyok rá. pont ezért eszembe nem jutna mást használni.

    amúgymeg a böngésző és a PDF olvasó is átállítható...

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • Воланд

    titán

    válasz mbalint987 #63 üzenetére

    Jah, mert a korabbi Windows-oknal a megjelenest koveto x evben nem valtozott olyan rohamosan az it, mint az elmult par evben. Az miert van, hogy en nyomon tudom kovetni a Windows 10, Windows Server, Office 365, stb valtozasokat, napra kesz vagyok ezekbol a termekekbol? Jah, varj, azert, mert ez a munkam. Ha egy sw fejleszto nagyvallalat, jelen esetben a Kaspersky azert sir, mert nincs eleg ideje ket Win10 verzio kozott tesztelesre, akkor arra csak azt tudom mondani, hogy inkompetensek. Ennyi. Ertem en, hogy nem tokeletes az MS, naponta talalkozok nehany elcseszett megoldasukkal, de ez a "nem volt eleg idonk a fejlesztesre" egy nagy bs, semmi tobb.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • #09819904

    törölt tag

    válasz mbalint987 #63 üzenetére

    Ellenben mennyi plusz dolog került bele? Illetve anno nem egy rendszer volt a konzoltól az asztali gépig...
    Komolyan mondom, hogy a felhasználók egy jó nagy részét ki kellene lőni a Marsra!
    Legyen ez is benne, az is benne, aztán megy a rinya, hogy most akkor ez túl sok, meg nehezen érthető... Utána, ha tapisra csinálja meg a Microsoft, hogy tényleg majdnem 100 %-ig csak ikonok vannak, az sem jó! :U
    Megy az igény a hivataloktól is, hogy mit várnak el... Szóval van a Microsoftnak bőven dolga!

    Az emberek nem akarnak lépést tartani a korral, de kellene az, ami majd 10 év múlva fog megjelenni!
    Ugyanezt nyomják a mobil piacon is! Értelmes igény már nem sok van! De azért kell az új készülék...

  • #09819904

    törölt tag

    válasz mbalint987 #67 üzenetére

    Nekem nem egy verziójú Win 10-est kell meglovagolnom. Érdekes módon abban nem változott semmit a rendszer, hogy konfigurálni kell! Egy W10 Enterprise esetében valóban odapakol egy adag cuccot ami nem kell. De ezeket kidobni maximum 2 perc! Ettől jóval több időt emésztett fel az XP-n driverezni. De az amúgy jó kis Win 7-en is több időt töltöttem.
    Frissítések terén oké, hogy felpakolja a kis dög, de ebben szerintem nincs semmi rossz! A Microsoftnak gyanítom, hogy tele volt már a fasza azzal, hogy a sok barom küldte a hibajelentést orrba-szájba, mindenféle értelmetlen dologgal, aztán kiderült, hogy nem frissítettek... :U A Defender valóban egy hulladék, de indokolt volt, hogy legyen állandó védelem a gépen, hiszen amiatt is mentek a reklamációk! Nyilván annak az elvárásnak, hogy legyen állandóan friss az online kapcsolattal rendelkező rendszer, illetve legyen állandó védelem, annak tökéletesen megfelel a mostani rendszer.
    Sokan reklamálnak, hogy hiába telepítettek más víruskergetőt, a Defender nem akar elmenni melegebb éghajlatra. Ez ugye amiatt van, mert önvédelmi modulos maga az OS. Ezen lenne valóban mit reszelni!
    Viszont alapjaiban olyan hibákba nem botlottam, mint anno a Win 7 esetében! Persze ettől függetlenül, ha nem Education, Enterprise illetve Enterprise G verzión kellene élnem, húznék vissza a klasszikus Win 7-re. :)

Új hozzászólás Aktív témák