Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz moonman #12 üzenetére

    "ráadásul Windows alól elég nehéz format c: -t indítani."

    Ilyeneket ne mondj. Telepítsd fel a Windows-t egy logikai partícióra úgy, hogy az első partíció elsődleges legyen. Az eredmény, hogy a rendszerpartíció D, E vagy bármilyen más betűjelet kap, nem pedig C-t, tehát kiadható a format c: :)

    ps: Bár lehet, hogy csak XP-nél volt így, Vista fölött még nem próbáltam.

  • Depression

    veterán

    válasz moonman #12 üzenetére

    Beszélgetés a géppel:
    Csináld meg!
    Ha erre nem képes, addig kell a billentyűzet.
    Dolgoztam az apeh-nél adatrögzítőként, 7 óra alatt több, mint 70k karaktert vittem be.
    Gépelés hatalmas tuladonsága, hogy gyorsabban megy, mint a beszéd, egy kis gyakorlással.
    Hadonászás? Baromság. Az egeret annyira pontosan lehet kezelni nagyon apró, de mégis ellenállással (egér tömege) rendelkező mozdulatokkal. Ezalatt azt értem, hogy a remegő kezet az egér megállítja, és az a remegésnyi távolságot is precízen lehet mozgatni.

    Gondolatátvitel? A férfi, valami olyasmit olvastam, hogy percenként többször is gondol a szexre.
    Azonkívűl monoton, unalmas meló közben mindenki másra gondol. Ez elég ciki lenne a melóhelyen.

    Van, amit kihagytam?

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • BonFire

    veterán

    válasz moonman #12 üzenetére

    »egész műszak alatt (minimum 8 óra) gimnasztikázni kell«

    "még mindig jobb, ha az irodai munkától kisportolt leszel, mint görnyedt, lúdtalpas, szemüveges, stresszgombóc kretén."

    No persze. Sportos életmód egyenlő egészség. Ezt senki nem vonja kétségbe. Csak éppen sokaknak nincs ínyére. Ha volna, akkor több fizikai munkás lenne. Képzeld el, mi lenne, ha a "szellemi munka" is fizikaivá válna. A nők nagy része – bocsánat: nem a kirekesztés végett, de a tények makacs dolgok – egyszerre elveszítené az állását, amiben eddig 8 órán keresztül a papírt tologatta, más egyébre meg nem lenne képes. Mert a mosónők, mint tudjuk korán halnak, az meg nem jó. A legtöbb szellemi munkás kikészülne. Most akkor élsportolókat kellene alkalmazni mindenhol? Az irodában görnyedésnek és lúdtalpasodásnak is megvan a helye a mai társadalomban, nem a középkorban élünk, hogy mindenkinek ekézni meg lovat patkolni kelljen.

    BTW, a lúdtalp nem az ülőmunkától keletkezik. Minden ember lúdtalpasnak születik, aztán amikor megtanul járni, ez megszűnik. Valakinél meg visszajön. A szemüveg meg csak akkor számít, ha a munkához nélkülözhetetlen. Nekem kell, mert én a képernyőt bámulom. De a kárpitos haverom 3 éve nem hordja a szemüvegét, amióta eltört neki, mert az ő munkájához nem kell, olvasni meg nem szokás falun, ahol gazdaság van. :))

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák