Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz #90088192 #61 üzenetére

    Valószínűleg azért gondolod így, mert nem voltál mind a két országban személyesen és tapasztaltad meg ezeket. Én igen és ez alapján mondom, amit. A Kínai pontrendszer (létezik, működik, tapasztaltam, nem kitaláció) önmagában egy katasztrófális, disztópikus szar. Ilyen az USA-ban nincs. Ha kimész az utcára ugatni, akkor nem visznek be egy átnevelőtáborba, ahol „elmondják” neked, hogy milyen fasza és hősies a kommunizmus és népi vezetőjük, amit neked mindhalálig támogatni kell és punktum. USA-ban bőven van mindenféle irányzat és szanaszét szólásszabadság. A regulázás, meg az autokratikus rendszer fetisizmusa tudom, hogy otthon most nagyon divat, de azért érezzük már a különbséget egy nyiltan elnyomó állam és egy olyan rendszer között, ahol vannak gonosz emberek, vannak gazdag emberek, sokszor a pénz és a hatalom dönt, de az emberek, ha sokan vannak, igenis tudnak eredményeket és változásokat elérni (vicc kedvéért és komolyan is: Erin Brokovich?).
    Offoltam. Hitében egy embert sem lehet megingatni. Nem is akarom. Ez az én véleményem. Ez az én közvetlen tapasztalásom. :R

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák