Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz joghurt #28 üzenetére

    jó persze, erre jó, de másra nem...
    arra akartam rávilágítani a név+születésnapi kombinációval, hogy lényegében semmire nem használható fel ez a 2 adat,mert akárki csinálhat ebből a mávnál egy jegyvásárlásos profilt és bármikor generáltathat egy ejegyet...attól még nem bizonyít semmit, az ejegyen lévő adatok összessége,mivel mint kiderült,akár manipulálható a rajta lévő adat bármelyike... részemről,inkább a MÁV appot használom ejegy vásárlásra, mert az független a webes rendszertől, más regisztráció kell hozzá...bár most a MÁV app is bugos, mert az internetes biztonsági kóddal megspékelt kártyával nem lehet jegyet venni, mert mikor kód kérő oldal bejön,akkor azonnal kiírja az app,hogy fizetés ellenőrzése,majd visszadob a kosárba,anélkül,hogy a jegyet megvettem volna... a hibát jeleztem a mávnak,aki a simple pay-re mutogat, jeleztem a simple pay-nek,náluk minden rendben van, így ezt tudattam a mávval,hogy az appjuk fos,javítsák ki a hibát...

    mellesleg aki nem akarja,hogy érvénytelen jegy miatt leszállítsák vagy pótdíjat fizettesenek meg vele, az ne játszon ilyennel, mint a jómadár aki publikálta a videót...

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák