Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    Jó-jó, de mi lesz a magukat "modderek"-nek nevezett emberekkel? Meddig fogja engedni a MS/Sony ezek hardware-k használatát? Eddig is volt nem-hivatalos egér+ bill támogatás Xbox-ra és PS-ekre is, jó pénzért. Az átlag user megveszi a konzolját, hogy ott nincsenek csalók, erre rákeres az ember youtube-on és akkorát koppan az álla az igazságtól, hogy nem igaz. Elég csak PUBG/Fortnite konzol videókat nézni.

    Az oké, hogy mostmár egér + bill kombót felismerve esetleg PC-sek ellen/ más hasonló konzolosok ellen is be fog rakni, de mi lesz a "modderek"-kel (no recoil, sorozat lövés scriptek stb.) úgy lövik le a más kontrolleres játékosokat, mintha lézerrel csinálnák és ezután ők ugyanúgy kontrolleresek ellen fognak játszani. Csak jelzem ez a konzolgyártók szerint rendben van, mert amíg jön a pénz probléma nincs, orvosolják alkalmi bannokkal. :W

    Félreértést elkerülve, semmi közöm sincs a fent említett eszközökhöz, csak mélységesen felháborít, hogy az ember esetleg venne egy konzolt, hogy kikapcsolódjon, erre meg egy játékos szemmel látható gyors mozgás+célzás kombóval ledarál egy egész squad-ot, szórakozásból. Nem érdekli a győzelem csak, hogy jól szórakozzon mások kárára.
    Én is nézegettem konzolt a tisztánlátás végett az új magas VGA árak miatt, de ha nincs hozzá jó mindőségű tv, akkor mégsem olyan olcsó a konzolos téma. PC-n is sok csalót találni az említett játékokban, nem hogy még konzolon is szenvedjen az ember.

    Más:
    Nem igazán értem, hogy miért akarnak a konzolból PC-t csinálni, hiszen a konzol előnyeihez tartozik, hogy a nappaliban nagy tv-n, kanapén ülve játszik, akkor hova teszi az egeret és a billentyűt? Az ölébe?
    Azt pedig, nem hiszem, hogy asztalnál ülve 1 méteren belül jó lenne 80+ cm-es tv-t nézni monitorként, csak hogy legyen hova letenni az egeret + billt.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák