Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djsilas

    tag

    A levél folytatása:

    Tisztelt LG Electronics!

    Már nem csak a korábban említett hibákkal és 1.5 alatt elérhetetlen szolgáltatásokkal van problémám, de az újabb programok már el sem indulnak! Érdeklődni szeretnék, hogy történt-e hivatalos frissítéssel kapcsolatban előrelépés? Ez az LG általános üzletpolitikája, vagy csak a GW620 tulajokat nem becsüli meg a cég? Mert ha ez Önöknél bevett szokás, akkor az életben nem lesz több LG készülékem. Megkockáztatom, hogy még lehet Vodafone ügyfél sem maradok. Egy szolgáltatónak szerintem tisztában kellene lennie azzal, hogy mit árul... És úgy néz ki, hogy a szolgáltatónak is csak az volt a lényeg, hogy eladja a telefont és a szolgáltatását, de az, hogy használni nem lehet rendesen, már legyen az Ügyfél baja! Minden esetre az LG üzletpolitikája az, ami idegesít... Nagyon örülök, hogy a garancia időm tovább tart, de a jelek szerint az már nem nálam fog lejárni. Már ha lesz olyan bolond ember, aki kéz alól megvesz egy szoftverfrissítés nélkül bugos és buta okos telefont!

    De ha közölnék, hogyan lehet fájlt küldeni/fogadni Bluetooth-on, hogyan tudom használni mondjuk a Skype, Adobe Reader, Google Earth, Flash Player, stb alkalmazásokat, akár már azt is megköszönném...

    Várom válaszukat!

    Tisztelettel:
    egy egyre kevésbé elégedett, de egyre mérgesebb vásárló

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Hivatkozási szám: 201101xxxxxx

    Tisztelt xxxxx Úr!

    Ügyfélszolgálatunkra érkezett elektronikus levelére, melyet másolatként küldött meg, az alábbiakban küldjük válaszunkat.

    Szeretnénk tájékoztatni arról, hogy ügyfélszolgálatunk információi szerint az LG GW620-as típusú készülék operációs rendszere nem frissíthető. A telefonra elérhető legfrissebb firmware verziószáma 1.5.

    Tájékoztatjuk továbbá arról, hogy a készülék beállításaiban a gyártó ügyfélszolgálatén kérhet bővebb információt. Az LG ügyfélszolgálatát munkanapokon 09:00-tól 18:00-ig a +3640545454-es hívószámon érheti el.

    A fentiekkel kapcsolatos szíves megértését köszönjük!

    Igaz, ezt a vodafone válaszolta, az LG azóta sem (január) reagált... Persze alap, hogy hülyének kell nézni az embert. Jó, én is írtam nekik hülyeséget(...), de hasonlítsuk már össze mondjuk a GW620-at a KH5200 -al. Akkor arra hogy sikerült mégis >2.2-es frissítést kiadni?

  • djsilas

    tag

    válasz twine #20 üzenetére

    A gond az, hogy a szoftverfejlesztők is próbálják követni a Google -t. Így elképzelhető (és megtörtént...), hogy egy használt alkalmazást frissítenek (és emiatt újabb "alap" OS-t igényelnek), és ha én is frissítek, attól kezdve nem tudom majd használni az eddigi progit.
    1, értsd: megvettem valamit, amin futott, ami kellett. Most meg már nem fut és nekem erre semmi befolyásom.
    2, pár "kocka" képes újabb szoftvert írni a telómra a legújabb Android alapokra, a gyártója meg nem!? Lehet, hogy szólni kellene nekik, hogy zavarják el a francba a saját alkalmazottaikat, illene egy kis vérfrissítés...

  • djsilas

    tag

    válasz MichaelSD #163 üzenetére

    Nézd meg mondjuk a Debian -> Ubuntu példáját! Nekem semmi problémám vele, és nem is olyan távoli példa!
    Nem az a baj, hogy van alternatíva, hanem az, ahogyan az alternatívát csinálják....

Új hozzászólás Aktív témák