Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1nG HuNp

    őstag

    válasz AssAssynn #42 üzenetére

    tovabbra sem ertem miert kell szerverpark egy jatek kiadasahoz ?
    ez mindig is ugy mukodott, hogy kiadtad a szerverfajlokat es mindenhki hosztolta ahol akarta. (minecraft, terraria, stb stb. mit tudom en mi a meno indie jatek mostanaban, evtizedek ota ez megy.)

    tovabba kicsit gondold at ezt a program mihez fer hozza dolgot :D megis hogyan fog szerinted egy felhoben futo, streamelt jatek - ami egy sima chrome ablak lesz, mintha a youtubeot nezned - a geped barmilyen adatahoz hozzaferni? segitek: sehogy.

    ez alapjan a logika alapjan sokkal invazivabbak azok a programok amiket fel is kell telepiteni. :DDD :DDD

    sosem ertettem mit feltenek emberek a random faluvegi szamitogepukon, senkit nem erdekel hogy mi van rajta, vagy merjek olyanokat irni hogy az open source kod a reneszanszat eli es manapsag az a gaz ha nem osztasz meg valamit publikusan? es itt miliokat ero fejlesztesekrol beszelek amit emberek 1:1-ben feltolnak githubra. na ha ok nem feltik a szarjukat akkor te megis mit..

    [ Szerkesztve ]

    (raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

Új hozzászólás Aktív témák