Új hozzászólás Aktív témák

  • David75

    őstag

    Én nem igazán értem a Google üzletpolitikiját. Kinyirták a nexust-t pedig nagyon jó nexus telefonok volt mint árban mint tudásban. A Nexus 6p-m még működik is. Ez a Pixel széria leginkább csak árnövekedést hozott. Értem hogy fórumon van pár különc akinek tetszik, mint ahogy itt az évekóta vergődő Sony-nak is vannak elfogúlt hívei, de ha kiviszel egy forgalmas helyre egy Pixel flagship-et és mellé raksz egy Samsung s20-at meg egy OnePlus 8pro-t meg egy iPhone 11 pro max-ot, akkor lehet nap végéig egyetlen embert se fogsz találni aki a pixelt választaná. A dizájn amit évről évre nyomatnak az a sonyval karöltve a piac mögött kullog és így hiába a jó kamera meg a fasza stock droid, teljesen érdektelen a telefon.

    Én idén ősszel cserélem a mate 20 pro-t, Huawei-t nem vehetek így hogy nincs Google rajta rendesen, a Samsung-al az s8 óta nem vagyok hajlandó kisérletezni, a Pixel lehetne alternatíva de kihoznak majd egy OnePlus 8 pro szintű telefont jobb kamerával elavult dizájnal és el akarják majd adni iPhone pro max áron.

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák