Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz pschio #1 üzenetére

    Egyszerűbb lenne a felkerülő stuffok minőségellenőrzésére több időt fordítani, vagy legalábbis egyfajta logóval ellátni a különböző alkalmazásokat (built by google; tested by google; not tested satöbbi), vagy szarjanak rá.
    Kedves tőlük, hogy a pénzemet vissza szeretnék nekem szerezni, csak a gond az, hogy adott esetben lekaparnak rólam egy alkalmazást, amit éppen keményen használok - aztán kíváncsi vagyok, hogy ha nem találják meg a delikvenst, vagy nem tudják behajtani rajta az összeget, akkor fizetne-e nekem a Kugli :U
    Mellesleg a menete egy ilyen akciónak továbbra is érdekelne; kapok figyelmeztetést előtte, vagy volt alkalmazás, nincs alkalmazás?

    Bár nem tartozik a tárgyhoz, de ennél antipatikusabb és anakronisztikusabb logót keresve sem találhattak volna. Ha gonosz lennék, azt mondanám, hogy kizárólag egy G1 külsejű kütyühöz illik. Mintha <12 éves gyerekeknek szóló képregény főszereplőjét látnám a nyolcvanas évek lekerekített childfriendly Hasbro-világában. Mikrobi, vazze. :U

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák