Új hozzászólás Aktív témák

  • Precorus

    tag

    válasz BiP #57 üzenetére

    Le akarom venni 800-1k Hz-re, meg alulfeszelni, csak még lusta voltam.
    Meg valszeg egyelőre nem is menne 0-24, csak amíg telepítek/játszadozok stb.
    Az volt a terv, hogy ha mennek a dolgok akkor csak lementem az img-t és felrakom később egy frissebbre.

    Lehetne az asztali gépem is ebben a szerepben....csak izé...nem olyan egyszerű a net kérdése :DDD :W

    (#45) @BiP

    Ez olyan fura....saját tapasztalat szerint a 7 a leglassabb, a 8.1-10 egyformán gyors(10 pl főleg a hibrid leállítás miatt, ha jól emlékszem a leállítás már nem igazi leállítás, hanem valami op hibrid alvó állapot. Annyira nem zaklatott hogy foglalkozzam vele :D

    Egy szó mint száz, nálam a 8.1 megoldását nem nagyon tudná überelni (praktikusságban!) semmi. Max valami MacOS féle dock(asszem van winre valami---rocketDock talán :F Mindegy, annyira nem zavar a +1 kattintás már.)

    Páros lábbal rúgnám seggbe azt az idióta vezetőt/mérnököt/akárkit, akinek a mániája, hogy 1-2-3 évente új ikonpakk/felület kell. Szétbarmolták már a vezérlőpultot is. Pont az volt a jó benne, hogy onnan MINDEN elérhető volt, és jó pár éve megszokták az emberek.

    (#67) @hunluki
    Opsz. Szerencsére nem reagált(az én hsz-emre legalábbis) :C

    Könyvtár == Old-school Netflix

Új hozzászólás Aktív témák