Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    Na lassan már minden napra jut egy facebook botrány...
    Amúgy várom a hsz-eket, hogy hányan fogják megmondani, hogy "én fenn sem vagyok", "soha nem fogok regelni", meg így meg úgy. Nekem sincs, de szerintem ettől nem vagyok se több se kevesebb. Igaz, az aláírásom mindent elárul. :DD

    "Ha pedig valaki nem szeretné a nevét adni a címkékhez, annak elegendő letiltania ezt a szolgáltatást az adatvédelmi beállításoknál."
    Az felhasználók többsége sajnos az adatvédelmi beállításokat nagy ívben lesz@rja (vagy nem is tudja hogy létezik).

    [ Szerkesztve ]

  • misx

    senior tag

    válasz csaabz #140 üzenetére

    Ja. ;]

    Egyébként érdekes, hogy én nem használom, de a laptopomon tesóm néhány alkalommal betöltötte (de mindig kijelentkezik), és azóta a Firefox minden indulásakor az előzményekben van egy Fb-s hivatkozás, amit elsőnek indít a háttérben. Kurva jó.

    Egyébként pont ez lesz az Fb veszte, mert ami ennyire nyomul, az hamar elbukik. Olyan mint egy gyorsított termékéletgörbe.

    Adatvédelemről annyit, hogy lehet hogy nem kurkászik senki az adataink/képeink után, de a lehetőség az adott.
    Ez olyan mintha azt mondanád, hogy nem zárom be a hátsó ajtót, mert úgysem jön be senki, felénk nincs betörés. De a kockázat, a lehetőség ott van, még ha csak 1% az esélye, akkor is.

    Bónuszkérdés: Be meri e valaki vallani, hogy valahol látott/megismert egy csajt és egyből fb-n kezdett utána nyomozni, minél többet tudjon meg róla? És ez hétköznapi eset! Akkor miért nem nézhet utánad bárki?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák