Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz ng0ofy #13 üzenetére

    Nekem még az jutott eszembe, hogy a casual gamereket vagy azokat, akik maximum csak ilyen Zyngás szarokkal játszottak vagy egyéb social gaming dolgokkal a facebookon, azokat pont nem fogja érdekleni az Oculus Rift. A hardcore(abb) játékos közönség véleménye meg egyértelműen nagyon negatív, ez látszik az egész netet bejáró hozzászólásokból, fikázza rendesen (teljesen jogosan) az egész gamer közösség az egész ügyletet, itt a Prohardveren is ez látszik, ezek után, fogalmam sincs, hogy hogyan tudnná sikerre vinni az FB az Oculust. Egy olyan utópisztikus gondolat is eszembe jutott, hogy hosszú távon az FB be akar komolyan szállni a játékfejlesztésbe. Mint látjuk a pénz nem számít náluk. Szerintem Zucekrbergnek fingja nem volt, hogy mire ad ki a Whatsappre 19mrd dollárt, csak bedobta a számot a közösbe oszt a könyvelők elintézték, ilyen erőlvel bármit felvásárolhat amit csak megkíván. Ez elég nagy gáz, de ne legyen igazam.
    Innentől kezdve én is a Sony megoldásának drukkolok és annak, hogy a Sony felismeri a felvásárlásban rejtőző epic failt és meglovagolja ezt vonalat és nem csak Ps-hez de PC-hez és xboxhoz is biztosítja a saját VR szemüvegét. Hatalmasat kaszálnának, Carmackék meg mehetnek a picsába a szarjukkal ezután.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák