Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makinen

    csendes tag

    válasz D.Va #10 üzenetére

    Van igazság abban, amit írtok, csak azt az apró dolgot felejtitek ki a képletből, hogy (1) nagyon sok embernek nincs pénze bluray kiadásokat venni halomra, mert azok a 10 ezres árat karcolják, vagy (2) nincs annyi helyük a PC-n, hogy 4K-ban tolhatnák a torrentet. Azt már meg sem említem, hogy ezerszámra töltenek le olyan filmeket, sorozatokat, amit egyszerűen TOTÁL FÖLÖSLEGES nagy felbontásban leszedni. Nyilván egy AVATAR látványvilágú filmet minél nagyobb felbontásban érdemes látni, de full HD fölé én itt sem megyek, mert (nekem) nem ad annyi pluszt a 4K, amennyivel több helyet foglal. Ezenkívül a DVD felbontás is igen jól tud kinézni nagyfelbontású TV-n, persze nem a gyári kiadásokról beszélek. Igen szépen rippelt torrentek vannak fent ma már...
    És végül (de nem utolsósorban) ejtsünk már szót az AUDIÓ minőségéről is. Engem ugyanis sokkal jobban dühít, hogy sokszor még 4K tartalomnál is látok olyat, hogy a hangsáv 320 kbps MP3 minőségű, és rengeteg még a 192 kbps vagy az alatti bitráta a DVD felbontású filmeknél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák