Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bela_s

    újonc

    Egy másik oldalon megjelent egy cikk erről a termékről. Érdekes módon ugyanilyen pr-marhaságra alapult valami volt. És ez nem trollkodás, hanem az zavar, hogy egy az egyben ugyanarról az oldalról mutatja be a cuccot, ugyanazokat a triviális hibákat tartalmazza.

    A legszembetünőbb példa: "Az Amazon Fire TV Stick tehát hardveres szempontból magasan a konkurensek előtt jár."
    Hát nem éppen. De saját szavaim helyett inkább idézem az egyik ottani hozzászólást:

    "Értelmetlen Chromecast-tel összehasonlítani! Semmi köze hozzá. Funkcionalitásában és működésében akkor már egy Google player -el hasonlítsuk össze.
    Ez a cucc egy HUD-al rendelkező Androidot futtató "TV okosoító" A Chromecast ezzel ellentétben egy szimpla stream eszköz. Rányomok telón, a stream gombra (vagy PC én a chrome böngészőben) és megy a cucc. Viszont se menü se semmi nem töltődik be... csak a streamelni kívánt média... Ennyi

    Semmi köze ennek a chromecasthoz. Egy Google player-el hasonlítanám max össze. Az viszont drágább... Hardver ügyileg viszont kenterbe veri és megeszi reggelire ezt. ( az intel atom procival és jó ki grafikai teljesítményével)

    Ugyanez a játékokkal.... Chromecast re nincs is játék... Baszus Amazonnál egyáltalán láttak már chromecastet? Ellenben chromecast a telefonom vagy tabletem kijelzőjét élőben rástremaeli a TV-m re így akármelyik játékommal tolhatom a TV én... Akkor melyikre is van több játék?

    Nevetséges az Amazon... Sok ember akinek meg fogalma sincs beveszi a szart."

    Felhasználó írta ezt tapasztalatból, és én, mint másik felhasználó minden szavát tudom igazolni. Amit az amazon promó leszól chromecastban, az nem is hiányossága annak, hanem eleve másra volt tervezve. Itt talán az ár lehet a meggyőző, bár azt nem tudom az annyira számit-e.

Új hozzászólás Aktív témák