Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • QwErTy42

    addikt

    válasz Neovenator #13 üzenetére

    A Brother szokott fizetni az ilyen cikkekért...?

    Én látom értelmét a 90°-kal való elforgatásnak. Mert mélységre tényleg nyer 7-8 centit a készülék ugyanakkor a szélessége nem változik.
    A papírfelvételére és papírkezelésére lennék kíváncsi, hogy mennyire pontos, illetve hogy a kellék milyen formában lesz elérhető hozzá!

    ...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Neovenator #13 üzenetére

    Én csinálom az egyik orvosunknál a gépeket, vettünk újakat, kellett nyomtatót. Vettem egy brother hl-2140-est. Na a gyári toner szerintem birt 100 oldalt. De lehet annyit sem. Na vettünk helyette egy utánygyártottat és az annyira jó lett, hogy sem a gyári, sem az utángyártott papírlap adagolóba ment be.
    Vettünk eredeti tonert 22k-ért!!!! amire 2600 oldal volt írva, és 1 hét!!!!! alatt kifogyott.
    Nem beszélve arról, hogy csak vények vannak vele nyomtatva, vagyis kb harmad annyi, vagy még kevesebb festék kell hozzá. Már megint lehet rendelni újat, de szerintem b@szom ki a kukába és veszek egy 10k-s xeroxot és az után gyártott toner bír több mint 3000 oldal. Már csak onnan tudom, mert nekem is ilyen van. A brother típust meg meghagyom a mazohistáknak. Nem gazdaságos ez a nyomtató, sőt. Hát ez a problémám. Azért vettem ilyet, mert mikor jött brother nyomtatóról hír, csak úgy istenítették, de nem értem minek.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák