Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oAcido

    aktív tag

    válasz xmaas #45 üzenetére

    Az a felhasználó csak Mo.-n veszi "kényszerből" az olcsó processzort.

    Ráadásul melyik éri meg jobban:
    I3, Z170-es lap plusz egy hűtő rá vagy 1-2 ezer forinttal drágábban i5, B150-es lap a gyári hűtővel? De ugyan ez a helyzet Pentium-i3 viszonyban is.

    Akinek nincs pénze "drága" procit venni, az rohadtul nem fog Z170-es lapot se venni (egy gyárinál jobb hűtővel). Tudtommal meg csak abba megy a tuning (ráadásul nem is az összesbe).

    Nem értem a felháborodást, ahova kevés az alap proci, oda a tuning se feltétlen megoldás.

    Nálam Witcher 3-ban G3258 proci tuninggal és tuning nélkül is (970 mellett) ultrán (GW effektek nélkül) 50-60 fps-t hozott (nagy városban benézett 30 környékére). Aztán jött egy patch és már nem indult el a 2 mag miatt. Húzhattam volna én 7Ghz-re is.

  • csabsz13

    aktív tag

    válasz xmaas #45 üzenetére

    nem teljes igazság, amit írsz.

    mert vannak azok is (senki nem a saját pénzének ellensége), akik megvehetnék a K-s jelű procit is pl. de minek fizessen pluszt, ha el lehet érni azt a teljesítményt az olcsóbb procival is.

    mostantól az ő eddig megspórolt pénze megy az INTEL-hez pluszban.

    azok, akik pedig eddig elköltöttek minden pénzüket a kisebb teljesítményű procira, de tudtak tuningolni, sajnos emiatt rosszul járnak :K

    AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

Új hozzászólás Aktív témák