Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    lehet egyet nem érteni az elveikkel, módszereikkel, de az mindenképp tiszteletre méltó, h legalább következetesen kiállnak valami mellett, amiben hisznek. kevesekről lehet elmondani szervezetek és emberek szintjén, h a végén nem csináltak ánuszt a szájukból, de róluk igen.
    ráadásnak nem is hülyeségekben gondolkodnak (bár igazából reménytelen szélmalomharc amit folytatnak, maximum 30 év van vissza a teljes ökológiai katasztrófáig, bár valszeg előbb összeomlik a gazdaság, de legalább megpróbálnak tenni is valamit. értelmét én sem sokat látom, mondjuk, bár szerintem egy rakat bálna hálás nekik, h nem egy japán vagy skandináv feldolgozóban végezte, meg pár olajtól megtisztított tenger és óceánpart).
    ja, és nincs mutyiland, nincs suskus, nincs nagy megalkuvás, benyalás kormányoknak, konszerneknek.
    valóban, idióták gyülekezete, hiszen nem szerzett egy sem ph tagsági rangot közülük avval, h folyamatosan fosták mindenhova a kommenteket évek alatt.

    [ Szerkesztve ]

  • #95590400

    törölt tag

    válasz #06658560 #6 üzenetére

    azért ettől egy kicsit többet is művelt, (lásd jelenleg a bálnavadász hajók, meg anno asszem a francia titkoszolgálat is biztos véletlenül robbantotta fel a Rainbow Warriorst.) de sebaj, megtanultam már szűklátókörűen gondolkozó félműveltekkel nem állok le vitatkozni. hánytorgasd fel még az is, h mér nem találják fel rögtön ők a hidegfúziót... mintha bármilyen beleszólásuk lenne a dolgokba...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák