Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Löncsi

    őstag

    válasz plömplöm #18 üzenetére

    +1.

    A Voodoo 3 2000/3000 sorozat akkoriban eléggé sikeresek voltak, volt nekem is ilyenem, szép OEM zacsis példány. :)

    Egyébként jó a cikk. :)

    Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

  • Hunork

    veterán

    válasz plömplöm #18 üzenetére

    Üdv!
    Látom, rágyúrtál... :D

    Szóval, a Rampage azért lett annyit említve, mert ez volt a cég legnagyobb projektje, ezen kár vitázni. Gondoltam igen fontos, mert az e körüli kavarás és időhúzás, áttervezések áttervezése vezetett a mélyrepüléshez! Az meg természetes, hogy van amit kihagytam, van amiről többet beszéltem, mert inkább a személyes élmények is közrejátszottak ebben... :K

    Velocity...ha jól tudom, és ez most egyáltalán nem biztos, de főleg OEM gépekbe kerültek (abba a kevésbe, ahol Voodoo kártya volt...), és a V3 módosított változata volt...
    Itt azért ha pontos adatokkal szolgálnál, akár javításként be is kerülne, de az ilyen általános "na keressünk már hibát" hsz-szel nem tudok mit kezdeni....már javítva lett a cikk, és a végén 2 PH tag neve is ott szerepel, mint ahogy azt nálam megszokhatták az olvasók... :K

    V3-4000 már javítva, elírtam, az 3000 volt. :K
    a kis d és nagy D is javítva! :K

    A Rush-ról meg azért a mindenki által hozzáférhető műszaki táblázatok ezt írják, minden kártya nem volt a kezemben (sajnos), mert akkor szakújságíró lennék... :D
    Íme:
    Voodoo Rush
    Április 1997
    SST-96 chipset (1x1). 2D +3 D ​​Chip. 75MHz / 75MHz
    64-bites × 2 6/8MB EDO
    PCI

    Jellemzők:

    Órajel: 45 MHz
    Csíkszélesség: 350 nm
    Futószalagok (TMU): 1×1
    Memória: 6/8 MB EDO RAM (4-2 vagy 4-4, 128 bit (2×64), 720MB/s)
    Támogatott API-k: Glide, OpenGL, Direct3D, DirectDraw (DirextX 5)
    Csatlakozás: PCI
    Megjelenés: 1997

    Egychipes: értsd ez alatt, hogy 2D/3D chip integrálása. Hát ez volt az első...

    Velocity részletes, pár mondatos közérthető bemutatása esetén bedolgozásra kerül, ígérem! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák