Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krealon

    veterán

    válasz trunsel #1828 üzenetére

    "UPC netem van wifis modemmel"

    WiFi-s modem nincs. WiFi-s router van, illetve WiFi-s modem-router, masneven Home GateWay (HGW).

    "amin ugyebár nincs dindns a kamerához"

    dindns :D (Bocsi, de igy irva meg nem lattam)

    "ezért vettem egy Asus Rt-N18u modemet"

    Az RT-N18U egy WiFi-s router. Nem modem.

    "A modemet switch módba kapcsoltam, beállítottam a routeren mindet és el tudom érni a kamerát kivülről."

    Mivel eddig mindent modemnek hivtal, es router-rol szo sem volt, igy ez a mondat szamomra ertelmetlen. :(

    "Eddig minden okés, na viszont van egy kis gondom, mert én szoktam játszani netes játékokkal, és amióta ez a routerem van bizonyos játékoknál minilaggol stutteringezik stb stb.. ez ellen nem tudtam csinálni semmit. Ez tuti a router hibája mert amikor direktbe volt a modemmel kötve csak a gép sose volt ilyen. Most egy olyat csináltam hogy vissza reseteltem a modemet, tehát mind a két oldalról el lehet érni a netet. De most a ddns meg nem működik tehát nem jó a kamera, azt írja hogy az ip cím nem érvényes.. Mit lehet tenni a helyzetembe? tanácstalan vagyok.."

    "mind a ket oldalrol el lehet erni" ??? :F
    IP cimek es pontos eszkoz tipusszamok nelkul en nem tudok neked segiteni.

    Ha nem ertesz a halozathoz es nem is vagy hajlando megtanulmi mi, miert es hogyan mukodik, akkor hivj egy szakembert (vagy a szomszed kissracot, ha ert hozza), aki beallitja neked a dolgokat.

Új hozzászólás Aktív témák