Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xeon forever

    addikt

    válasz g@norbert #7069 üzenetére

    Mar irtam...
    Ha ki nem is "hajccsa" de "meghajccsa"....😈
    Viszont tenyleg NE offoljuk annyira szet a topikot elven osszekene dobni egy kozos megegyezesen alapulo cpu-ram-vga tablazatot.

    Amit Kenandnak tovabbitunk es hozza tudja fuzni a cikkhez.

    Valaki csinalhatna egy online excel tablat amibe be irogatjuk a teszt eredmenyeket.

    Pl. Alaplap tipus Cpu Ram Vga

    Alaporajel Oc

    Es leginkabb egy beallitas es framek frametimeok legyenek a mervadok.

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • customer114

    senior tag

    válasz g@norbert #7069 üzenetére

    Ha ez tényleg nekem jött, akkor szórakoztató volt olvasni, köszönöm. ;)

    "Nem is értem hogy miért okoz lelki,és fizikai fájdalmat néhány kedves off hozzászólónak.."

    - 184 off hozzászólás 1 év alatt :K :U

    "..hogy egy meglèvő xeon rendszerben is jóval több fps-t hoz az 1060, mint egy 1050Ti"

    - (?) Ez valahonnan nagyon mélyről kerülhetett elő. Nem volt szó "kihajcsa-e vagy nem hajcsa-e ki"-ról.

    "..egy x5470 4.4ghz - gtx1060 párosítással jó minőségben tudok játszani a legújabb játékokkal"

    - Egészség, sokan vannak ezzel így. :)

    "..nem hinném hogy a lenéző,gúnyos hangvételű hozzászólók hatására"

    - Van egy nyers stílusom igaz, mert nem szeretem feldíszíteni a hozzászólásaim. :B Elnézést, ha ez "lelki és fizikai fájdalmat" okozott. ;]

    "nem hinném hogy ...egy fos vga-t fogok venni gari nélkül drágán,mert szerintük egy gtx1060 1151-és platformhoz illik mert az milyen olcsó."

    - (?) Ez valahonnan nagyon mélyről kerülhetett elő. Nem volt szó "kihajcsa-e vagy nem hajcsa-e ki"-ról.

    "IGEN,valóban igazad van,tényleg olcsóbb lenne venni és megépíteni egy komplett új 1151konfigurációt,és utána még külön abba venni egy Gtx1060 vgà-t."

    Hmm, irónia? :))

    "Egyszerűen csodálom az életrevalóan egyedi logikát,amivel hozzááltál ehhez a témához,le a kalappal."

    Ezzel újabban "fizikai és lelki fájtalmat" okozol. :(

    "Szerintem tènyleg nem kéne szétoffolni ezt a,,szegény 771 topikot''."

    - Gondolom ezért is került ON-ba ez a hozzászólás. :D ;]

    Epilógus: nincs. Legyen szép napunk. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák