Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz hocico #44 üzenetére

    én is '99ben kezdtem egy i740-nel :D
    akkoriban a sima riva128 volt olyasmi áron mint az (11eft körül volt ha jól emlékszem)

    hosszútávon kiderült, hogy jó vétel volt... főleg az agp támogatásnak hála... a többi kártyánál csak egy részét implementálták az agp memória nyújtotta előnyöknek :)
    Sokkal később, 766-os celeronban 256mb rammal olyasmi eredményt hozott a glclockban mint egy tnt. (374-en hajtva egy 300as celeront is megtáltosodott, mert a rendszermemória gyorsabb lett, sőt, lehetséges hogy a kártyám az órajelét az agp buszról vette és így az is nőtt a húzással)

    Emlékszem hogy még a 128 vram-os tesztek is lementek az i740-nnel 3dmarkban :D
    Aztán savage4 32mb lett a helyére téve, amit talán kicsit megsütöttek már előtte, mert egy apró borda volt rajta és szemetelt 32 biten, de azért jobban mentek vele a progik ha elég volt a 32mb (agpvel 63mb) ramja... ha nem, akkor volt ami jobban ment az i740-en :D
    Az s3tc látványos volt néhány játékban.

    Utána egy elixir gf4mx 440 kártyám volt, duplán tökönlőve: 64 bites sdram-ja volt :D míg a normál 440-nek 128bit ddr . Később a videókimenete miatt beletettem egy másik gépbe és némi matrox g200-as kitérő után egy gf2mx400 került a gépbe (ami pont olyan gyors volt, mint a korábbi 440em).

    i740, matrox g200, mx400 megvan most is :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák