Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    A 30mbit erőltetése helyett szerintem sokkal reálisabb lenne egy kisebb értéket megadni, olyan 10-15mbit körülit, szerintem az könnyebben teljesíthető.

    Viszont ami ennél is fontosabb lenne: minden egyes uniós polgár alapvető emberi jogává tenni az internetelérést és annak akadálymentességét.

    Ezzel egy nagyon komoly lépést lehetne elérni: a hülye adatforgalmi korlátok eltűnése (most nem a mobilnetről beszélek, hanem pl: upc kábelnet korlátja) és az, hogy a "kedves" jogvédők már nem tudnának a net lekapcsolásával fenyegetni a felhasználókat.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Apollyon #17 üzenetére

    Igen, én is emlékszem még a régi limitre, nekem havi 20gb volt, azt már könnyű volt elérni, de akkor azt hiszem korlátosnak is volt hirdetve.

    Az új korlátot sosem értem még el, hanem engem a megfogalmazás zavar, hogy ami szerintük korlátlan és úgy is hirdetnek, az valójában korlátos.

    Akkor hirdessék úgy, hogy 300gb havi korlát és kész, de ne akarjanak valótlan dolgokat lenyomni a vevők torkán, mert sokan például erről a korlátról se tudnak.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák