Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Noukoum #46 üzenetére

    Semmivel nem volt elfogultabb amit én írtam annál, mint a "Megint a profit miatt spórolnak!" vádaskodás ami itt minden 2. hozzászólás.

    Az Apple - Android különbség standby készenléti időben meg szintén nem az én agyszüleményem, bizonyított tény. Most az, hogy nekem ez szempont másnak meg nem az már megitn egyéni preferencia, de mondjuk lehet hogy ezért is használok én iPhone-t és nem te, és lehet, hogy ezért is készíti ezen szellemiségben a termékeit "nekem és a hozzám hasonlóknak" az Apple és nem "neked és a hozzád hasonlóknak". Te vagy az aki mindig elkezd személyeskedni...

    Egyébként azért is lovagolok ennyire a standby készenléti időn, mert nálunk a céges mobil juttatás és nem annyira munkaeszköz, ezért kb. hozzá sem nyúlok és kb. mindig standby-ban van...és ezért felettébb feltűnő, hogy még így is kb. annyit kell etetni mint a használatban is lévő iPhone-omat. Itt inkább abba köthetnétek bele, hogy a P30 nem a legcombosabb Android mobil, de mondjuk eddig senki nem jutott el, személyeskedni könnyebb... az meg nonsense, hogy valaki mint te, aki aki már-már vallási fanatikus Huawei fan szerinted szabadon járhat Apple topic-okba hányni, de Apple használók ne "védjék" a brandet, mert ez szakmai fórum... :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák