Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    Hát így reggel 8-kor keményet ütött ez a 40 hsz. :U

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Farkassacred #43 üzenetére

    Ez egy lifestyle gép. Ennyi. Kb egy Macbook Air , csak Windows vonalon, egy fiatalos - kicsit extravagáns , de a legtöbb gyártónál azért lényegesen visszafogottabb megjelenéssel, feltehetően minőségi anyaghasználattal. Attól, hogy a Razer gyártja attól még valahol egyértelműnek kéne lennie, hogy nem játékra szánt gép, nagyjából a néha leülök CS-zni vagy LoL-ozni a haverokkal kategória , tekintve , hogy GTX 1650 + 120hz nagyjából másra nem is elég.

    A 120hz-nak nem csak játékoknál van létjogosultsága, nekem pl egyáltalán nem a játék miatt vonzó hanem kapaszkodjatok : a böngészőben a görgetés miatt. A 120hz a vezérlőpultban is 120hz nem csak a játékok alatt. Ez egy prémium ultrabook ígéretes specifikációkkal , papíron nagyon is ígéretes képernyővel , jó mérettel/tömeggel és egy olyan hw van benne ami a mindennapi feladatokra bőven tökéletes és ha úgy alakul hogy haverokkal mennétek pár kör valamit akkor ezt meg tudod majd oldani úgy , hogy ne 7 fps-ed legyen mint egy hd 630-al.

    Miért nehéz ezt fejben összerakni ? Ha sikerülne végre megérteni, hogy ez egy ultrabook és nem egy DTR , akkor leesne mindenkinek, hogy ez valójában egy igencsak impozáns felépítés. Ha én ultrabookban gondolkodnék akkor biztos, hogy ez benne lenne a top 3-ban , mert ultrabookok közt ez egy kimagaslóan erős hw és nem utolsó sorban a kinézete sem sugallja azt, hogy holnap töltöm be a 13-at mint ahogy ezt egy random Asus/MSI/ACER/Alien/DELL/HP/bármelyik gamer noti sugallja.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz opr #47 üzenetére

    Nem tudok erre relevánsat mondani, mert csak asztali gép előtt ültem eddig 120/144 előtt ahol az fixen 120/144. Felteszem laptopok esetén kényszeríthető. Akkut nyilván jobban eszi, de ez csak a hátránya. Az előnye meg a 120hz. Valamit valamiért.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák