Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DroneZ^

    őstag

    válasz -FreaK- #56 üzenetére

    1. valaki irta a 400dpi-n valo rángatást, hát baromság
    2. egyenes arányosságot tanultad suliban? 2000dpi 5x gyorsabb mint a 400, de ha nem hiszed, ott van a razer dobozkán, ''75% less motion than a standard mouse''/400dpi/ ha 2000dpi-re rakom az egeret, pontosan 5x annyi jelet ad le, idöközönként, mint a 400dpi, lehet hogy nem pontosan fogalmaztam, de nemérdekel, a lényeg hogy a 2000dpi= 1 inchet 2000red résznyi pontossággal képes dolgozni, mig a másik csak 400adával, a lényeg, hogy erre semmi de semmi szükség nincs, soha a büdös életben nem használnád ki, nagy dpi helyett akkor inkább nagy egérérzékenység-> olcsobb mindenkinek, csak a Razernak vagy a Logitechnek nem! Na ha leveszem 5-ödére az egérérzékenységet (razer driverben), azaz fly the sensitivity-t= 10:5=2 kb. 400dpi-nek megfelelö érzékenységet kapsz, és ez igy van, nem köthetsz bele, még le is mértem, na, és ha ugyanigy kiprobálom ugyanazon az egéren, annyit venni észre, hogy feleslegesen érzékeny, már-már idegesitő, ez is az én véleményem, felölem lehet nektek 1 millio dpi-s egeretek, ha jobban játszotok vele,
    3. ezt az extra magas dpi-t meg csak lézeres egerekkel érték el, ami katasztrófális, majdnem olyan mint a videon amit belinkeltél, míg optikainál ilyen nincs.
    Amit meg irtam, az az, hogy teljesen fölösleges az egész, mire mész 2000dpivel? Majd játék közben 1 inchnek a 2000-redével jobbra tolod az egeret vagy mi? 400 is irdatlan pici, na de tegyük fel a jövő játékosai kihasználják ezt is, na nekem amugy mindegy az egész, nem is érdekel, éljen a marketing éljen a razer!

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák