Új hozzászólás Aktív témák

  • csana

    senior tag

    Akkor ez lehet hogy egy fényben terjedő egérbetegség, mivel az én DA-m semmi előzetes figyelmeztetés nélkül kilőtte a középső görgős gombot.. Mármint hiába klikkelek vele, semmi. Fel le görgetés műxik, és nem is akad vagy valami mikor lenyomom, csak éppen olyan mintha nem lenne rajta funkció beállítva. Másik gépen ahol nem volt drivere felrakva kipróbáltuk, ott jó. Visszadugtam a sajátomba, erre telepíteni akarja a winxp-m a driverjét. Valamit felrakott, aztán ment, sőt jobbalsó sarokban megjelent kisikonba a razer logó, ami eddig semmiért nem volt hajlandó ott feltűnni.. Namondom ez driver reinstall lesz, erre mikor leszedem a drivert az egér meg sem nyikkan, a win nemtudja működésre bírni. Másik egér be, razer driver fel, razer DA vissza, restart: minden faja. Persze jobbalsó sarokban semmi logó.. Másnál is csinál ilyesmit? Igaz ez volt az első nálam, de majdnem visszavittem garival, hogy beszart a görgős klikk, de szerencsére volt másik gép letesztelni. Nameg azt sem értem, hogy első használatkor a winxpm alatt simőán futott semmi driver nélkül, most meg mikor volt ez a kis gubanc, szart mindenre.. Ezt sem igazán értem..

Új hozzászólás Aktív témák