Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boss81

    senior tag

    válasz blakey #2864 üzenetére

    Hosszú évek óta használok nasokat , de egy kezemen meg tudom számolni , szó szerint , hogy hány olyan film volt , amit a nas nem játszott le a tévén

    [ Szerkesztve ]

  • Zizi123

    senior tag

    válasz blakey #2864 üzenetére

    blakey: Szinte mindenben igazad van, amivel nem ertek 1-et az csak, hogy a Kodi tobbet vagy kevesebbet tud platformokon. Szerintem pont ugyanazt tudja, csak mas a hardver, aminek nagy jelentosege nincs a GPU kivetelevel. Tok mindegy szegeny videonak, hogy azt ARM, vagy x64 CPU kodolja. Tehat max azon lehet vitatkozni, hogy az S905, a Malixxx , vagy az Intel GPU as szebb kepet. Bar ebben sem hiszek nagyon, de elhiszem neked, mert nyilvan te tobbet tesztelted, mint en.
    Abban lehet valami, hogy esetleg 1 jobban ptimalizalt, vagy jobb algoritmussal dolgozo lejatszo program szebb kepet ad (akar a SPMC vagy FTMC is), mint a Kodi. Erre volt pelda annak idejen a Winamp, vagy kesebb az Audiofil korokben a Foobar2000. Ezt eltudom siman kepzelni.

    Azt megtanultam meg "audiofil" korombol, hogy szarbol nem lehet varat epiteni, es igen szamit, hogy milyen kabellel kotod ossze a hangfalat, es a kulonbozo eszkozoket, milyen kondikbol es egyeb alkatreszekbol van a DAC, de abban nem hiszek, hogy a muanyag dobozzal, tapegyseggel, szallitassal egyutt 10-15eFt-ba kerulo S905 android box jobb kepet adna mint ezek a brand cuccok.

    De ha mondasz nekem 1 olyan altalad tesztelt cuccot, ami tuti, hogy jobb kepet fog adni, mint a Qnap NAS, azt nagyon szivesen kiprobalom, ugyis vennem kell a gyerekhez 1 lejatszot. Johet privatba is, hogy ne legyen reklam.

Új hozzászólás Aktív témák