Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    Egy kis előszó: Először is PC-n szinte csak PC-only játékokkal játszom (aki hallgatta az első GamePodCast adást, az már tudja :) ), gondolok itt a Diablo 3-ra, Dota 2-re, Civ 5-re és hasonlókra, ja meg a Steam-en elérhető indie címekkel, szóval nem éppen high-end PC-t megkövetelő játékokkal. Másodszor pedig a legtöbb játékom angoloktól szoktam rendelni, általában amikor bemegy 20 font alá az áruk, ennek egyik oka, hogy nálunk inkább megrohad a boltok polcain a játék, minthogy eladják olcsóbban, másrészt pedig nem szeretem a szláv feliratú dobozokat.

    Naszóval lassan újra rendelnék játékot és gondoltam megnézem belőlük a "demót", PC-n, hogy azért mégse zsákbamacskát vegyek. Első kiszemeltem a tavalyi Hitman játék volt, jelzem nem ismerem a sorozatot, de mivel ez a rész jó kritikát kapott, így gondoltam megnézem milyen is ez a Hitman stílus. A PC-m erős középkategóriának mondható szerintem, szóval gondoltam megnézem mit bír a legjobb beállításon. És bár néha-néha azért szaggatott a játék, hát azt kell mondjam, hogy tényleg ideje a next-gennek és a rendes, 1080p-s játékoknak, mert ez biza 1 nagyságrenddel jobban néz ki, mint amit a PS3 tud, pedig ez nem is egy Crysis 3, hanem csak egy "rohadt konzoltport", hogy a keményvonalas PC-s gémert idézzem.

    Szóval ide a PS4-et, de azonnal. Ezek után most komolyan elgondolkoztam, hogy pl. a Bioshock Infinite PS3-as kiadását megvegyem-e. És nem, nem fogok PC-n játszani, ez a játék alatt is úgy üvöltött a ventilátor a gépemben, hogy azt hittem megfő szegényke.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák