Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz rachmaninoff #47174 üzenetére

    "Azt kell mérlegelni, hogy egy 2-3-4k-s beruházás mennyire eredményez látványos előrelépést a jelenlegi TV-nkhez mérten egy 7 éves, 30k-ért kapható 720p-s konzolon."

    Nyilván nem a PS3 okán kell új TV-t venni (hacsak nem egy régi CRT-n játszik valaki, mert ahhoz képest azért lehet előrelépni PS3-as felhasználás esetén is). Viszont ha új TV vásárlására kerül sor akármilyen okból, akkor is inkább a plazmát ajánlanám, mert 200 eFt-ból 50"-os méretben kiváló minőségű készülék kapható, ami az LCD-szegmensről nem mondható el. Ha meg kitoljuk a keretet, akkor is durván látszik, hogy plazmából 65"-os méretig is el lehet akár 500 eFt-os kereten belül maradva úgy, hogy a képminőség terén sem kell áldozni egy LCD-hez képest.

    "nem nézek TV-t, de aki esténként bekapcsolja az ördögtől való dobozt, az se biztos hogy sokat kap pluszba, tekintve az adók minőségét."

    Ebben nagyon tévedsz! Az előfizetésemben 15 HD adó van jelenleg a digitális SD csatornákon felül, amely HD-adók mind 1080i50Hz-en adnak, pazar minőségben, ráadásul nagyrészük olyan tematikus csatorna, ami érdekel és nem hulladék bulvár/kereskedelmi szar ömlik belőle. Egy History HD vagy Animal Planet HD előtt durván le lehet ragadni, pláne, hogy olyan minőség, hogy lejön a falról. Plusz én BD-gyűjtő vagyok, nálam az elsődleges felhasználás tehát a mozi, aminél mind a képméret, mind a képminőség kardinális kérdés. Erre pedig jelenleg (a projektor után) vitán felül álló módon a plazma a legjobb technológia.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Plutor

    aktív tag

    válasz rachmaninoff #47174 üzenetére

    Én pont ezért vettem 720p-s projektort a PS3-hoz,mert bőven elég a felbontás. :C
    Viszont jó 109"-n GT5-t tolni. Valamint eszméletlen jól néz ki a Last of Us is ekkorában. :DD

Új hozzászólás Aktív témák