Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz madgie #29730 üzenetére

    Tesco Budaörsben van egy platinumshop. Ott voltam pár napja mert nem jött be nekik a bd forgalmazás és pár ezer forintokért kiszórják a készleteket. 9db bd filmem van már. :)) Amúgy meg a vaterán vannak jó áron, gondolom a fele lopott, mert nagyon olcsón adják és még alkudni is lehet belőle.

    platinumshop

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz madgie #29730 üzenetére

    Az Xpress az egyik legjobb hazai kereskedő. Kicsit lecsúsztál, novemberben-decemberben végig napi akciók voltak, így pl. az általad említett Batman: Kezdődik és Sötét lovag BD-ket (utóbbi dupla) 3.490 Ft-ért gyűjtöttem be, de rengeteg más, hasonlóan nagy címet adtak ugyanennyiért. Regisztrálnod kell és minél többször és nagyobb értékben vásárolsz náluk, úgy kapsz egyre több kedvezményt/egyre több napig tesznek neked félre lemezeket. Most január 5-ig leltároznak, utána nyitnak, de az akciók már véget értek, mondjuk nyilván lesznek jövőre is (mindig van valami), de most lesz egy enyhe áremelkedés az áfa-emelés miatt. Év közben is ki lehet fogni jó cuccokat, pl. az Alien-filmeket is nevetségesen alacsony áron szereztem be náluk. Ez pl. az egyik utolsó akció maradványa - sajnos már nem él, csak fent felejtették a honlapon, de a karácsony előtti hetekben alig győztük kapkodni a fejünket a kihagyhatatlan ajánlatok miatt.

    A MM-ban is sokszor ki lehet fogni nagyon jó árban lemezeket, pl. ott vettem legutóbb az Ridley Scott féle 2 lemezes Robin Hood-ot 2.990 Ft-ért, vagy ugyancsak tőle a kétlemezes Gladiátor-t szintén 2.990 Ft-ért. De pl. a Fantasy Film kiadványai (Kill Bill-ek, A faun labirintusa, John Rambo, Millió dolláros bébi, Silent Hill, stb.) szintén 2.990 Ft-ért mennek.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák