Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djg

    aktív tag

    válasz bwoay #15657 üzenetére

    Igen, de az, hogy te szebbnek nyilvanitasz egy kepet az szubjektiv. Te annak latod, de bizonyitani nem tudod, azt szamokkal lehet. A cpu sebesseg teljesitmeny befolyasolo jellemzo, de nem az egyetlen attributuma. Ellenben egyertelmuen minel nagyobb, annal jobb, maximalizalando tenyezo.

  • olbaidhun

    őstag

    válasz bwoay #15657 üzenetére

    Néha benézek és azért észrevehetően letisztul, hogy az emberek mennyire hajthatatlanok, amikor a grafikáról esik szó.. itt is, akár a pc-n, mennek a nagy szavak, számok és még mindig van aki harcol, h mennyire gyengusz konzol a ps3.. sőt már volt.. amikor megjelent.

    Egy igazi konzol sohasem lesz összehasonlítható, átlag pc-vel, egyetlen hardver eleme sem, ugyanis teljesen más elven épül fel az egész.. legalábbis ezzel találkoztam, amikor a korábbi ps2/1 dreamcast/ saturn stb.. hardverfelépítését elemeztem egy programozó cimborával. Igaz a 3-as konzolt annyira nem ismerem belülről, de az tuti, hogy sokat nem "egyszerűsödött" a helyzet.

    Ha azt vesszük, erre a konzolra is készültek szép számban igazi csemegék, akár grafikai, akár játék szempontból nézzük. Ezeket kellene előtérbe helyezni és rávilágítani a "béna" fejlesztők technikájára, h milyen trükkökkel lehetne elérni még élesebb texturákat, nagyobb képfrissítést stb megegyező hardveren..

    Szerintem onnan fúj a szél, hogy hiába lenne bármelyik részegységeben erősebb, ez a konzol, nem tudna megfelelni azoknak az irreális követeléseknek, amit az elvakult fanok támasztanak.

    Ha minden FULLHD ban futna, akkor már régen kötekednénk az élsimításon, h az milyen fontos.. sokadik játékomat végigjátszva is tökéletes élményt ad a sony, pedig megnéztem 50-es megjelenítővel, és nem lettem rosszul.. fura ez, lehet az elvárásaim a földön járnak?

    Szerintem feláldozzák azt a 1080p-t a "játszhatóság" oltárán, pl folyamatosabb kép stb., de mivel nem vagyok programozó így ebbe inkább nem okoskodnék bele. TUDJA és kész! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák