Új hozzászólás Aktív témák

  • underdark

    aktív tag

    válasz TrueGooner #63 üzenetére

    Nekem az elején nem tetszett, túl gyorsnak éreztem, de aztán megszoktam és qrva jó
    Már most jobban élvezem, mint a 2018-at, remélem a teljes marad hasonló játékmenetre
    Mondjuk én még csak gép ellen nyomtam superstaron, de iszonyat élvezetes, már alig várom, hogy nyomhassam az ML-t :D

    Rengeteg az új mozgás, a labda fizika szerintem jobb lett, bírók végre fújnak, mondjuk most mindenért sárgát adnak, de inkább ez, mint a semmi Sokkal kevesebb a script vagy csak még nem jött elő
    Védekezés végre normális, nem csak abból áll, hogy középpen kiugratom az embert, mert nem lehrt odaérni a védővel

    Láttam sérülést, a játékos simán csak sprintelt a támádással és a combjához kapott, majd sántítva ápolást kért, de folytatni tudta, ez nagyon tetszett
    A fű végre remekül fest, még sima PS4-en is
    Sokan szidják a menüt, szerintem tök jó, nem bántja az ember szemét, letisztult az egész, de az elrendezés lehetne átláthatóbb. Úgy érzem mintha kicsit gyorsabban töltene a játék
    Próbáltam a manual passzt, szerintem sokkal jobb lett mint az elöző részben

    De, hogy legyen negatív is:
    Ami megint nem tetszik, az a replay és az, hogy továbbra is az Options gomb a skip....
    Meccs végén maradtak az idióta játékos értékelések
    A taktika semmit nem változott, nem bővült, pedig ráférne

    Hirtelen ennyi

    [ Szerkesztve ]

    "akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Új hozzászólás Aktív témák