Új hozzászólás Aktív témák

  • jkrisztian

    aktív tag

    válasz underdark #3 üzenetére

    Hetvegen tervezek irni egy blog bejegyzest a tapasztalataimrol de leirom a lenyeget az elso benyomasokrol.

    -Grafikailag tetszik, vegre a kozonseg is nagyon jol meg van csinalva. A visszajatszasok nagyon jok, nincs olyan meccs aminek a vegen ne neznem meg az osszefoglalot. Orom nezni.

    -A jatekmenet az maga a gyonyor. Nincs olyan jatek ami ele le tudok ulni hosszu orakig jatszani anelkul, hogy ne unnam meg. Na tegnap 16-tol 24-ig nyomtam mint az orult, ugy elrepult az ido, hogy eszre sem vettem. Olyan az egesz mint egy igazi meccs, "folyekony" az egesz, valtozatos es sokszinu. A lovesek, passzok, minden nagyon ott van, oda adja ahova szeretnem, imadom, hogy mutatja, hogy egy esetleges embervaltasnal melyik jatekosom fogom iranyitani.

    -Nekem a biroval sem volt problemam, szepen fujkalt mindket felnek, nekem es ellenem is fujtak minden meccsen szabalytalansagot.

    -A menü rendszer egesz jo lett, nekem semmi problemam vele. Akinek kell a csilli-villi menü az inkabb Fifa-t nyustolje.

    Jatekmenetre 100 kort ver az EA konkurens casual focis jatekara, remelem iden az online jatekmod is fejlodik picit, ha mas nem legalabb a szerverek stabilitasa.

    Igy hirtelen ennyi, ha valamire kivancsi vagy kerdezz batran es elmondom a tapasztalataimat, velemenyemet.

Új hozzászólás Aktív témák