Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz sziszi-fuszi #3640 üzenetére

    Milyen nagyvilágba, abba a nagy szarba amit ilyen jelzővel illetsz? Nekem ez a szakmám, neked viszont nem és érdemben abszolút nem szóltál hozzá, szóval inkább te áruld el minek fröcsögsz bele olyanba, amihez halvány lila fingod sincs?
    Egyébként lehetne nála is gond, de mivel már eddig mért többet is, így eléggé kérdéses. Ha kábelen méri több eszközzel, akár direkt a modemről, akkor ez szolgáltatói probléma, hogy most végponti eszköz, vagy egyéb hálózati, az megint más probléma. Ha csak WiFi-n méri, akkor lehetne nála gond, bár nem hiszem, hogy Imilenni ennyire amatőr lenne, hogy mondjuk csak WiFi-n keresztül próbálta volna, illetve csak egyfajta módszerrel és utána rögtön beírt volna ide ilyen egyszerű, ezért gondolom így, tudod ezt hívják logikának, úgy látom nálad eléggé ismeretlen dolognak tűnik.

    [ Szerkesztve ]

  • Imilenni

    addikt

    válasz sziszi-fuszi #3640 üzenetére

    Mértem én mindenhogyan, wifiről (5 eszközön néztem wifiről 2ghz és 5ghz-n is, konkrétan jel mellett volt az összes eszköz) kábelről is. Több helyen is, stresszteszteltem is.
    Kihúztam a modemet - hagytam állt fél órát is.
    Többször is megteszem ezt, sokszor hiába.

    Elég feltünő egyébként, hogy van amikor a szomszéd szobában már a youtube is homokórázik..

    Reggel amikor elmentünk 30/10 volt, 1 órája hazaértünk már 220/20

    Most 160/20 aztán 165/20 végüls 140/18.

    Nem fúj a szél, nem esik semmi, csak hideg van.

    Egyébként igen, nálam van a hiba, hogy még mindíg csak koax van náluk :W


    Alteran-IT
    Köszönöm, ha 1 heten belül megint folyamatosan 20 körül alakul a letöltés, mindenképpen kérek mérődobozt.

    Press "F" to pay respects.

Új hozzászólás Aktív témák