Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    SIEMENS LOGO programozó kábel kapcsolási/bekötési rajzára lenne szükségem.
    Esetleg enyéni tapasztalatokra, hogy érdemes-e a megépítésére időt szánni?

    Köszönettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    válasz fodferi #2171 üzenetére

    Üdv fodferi!

    Az OMRON PLC-k fejlesztő környezete egy CX-ONE nevezetű szoftver.

    Pontosan milyen segítségre gondoltál?
    Magára a fejlesztő környezet kezelésében kellene segítség?
    Esetleg a megvalósítandó feladat leprogramozásában?

    Egyébként egy konkrét feladathoz kell programot kreálnod vagy csak ismerkednél a programozással?

    Üdvözlettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    A következő problémára keresek valamilyen megoldást.
    Van egy berendezés, mely különféle termékeket tesztel. A tesztelés során mérésadatgyűjtés történik. Jelenleg a méréskiértékelés végeredménye ledek és 7szegmentes kijelzők segítségével zajlik le, amit lelkes munkatársak órákon keresztül irogatnak papirra, majd excel táblába, hogy grafikonok készüljenek belöle. Jelenleg egy S5-ös rendszer a lelke az adott gépnek.

    Szeretnék egy vezérlés cserét csinálni, a PLC programot újrairni és megoldani azt, hogy hálózatról elérhetők legyenek az adatok automatikusan.
    A gondom az, hogy ezidáig csak olyan zárt rendszerekkel dolgoztam, amiknél nem kellett külön gondoskodnom az adatok ilyen jelleggű konverziójáról.
    A kezdeti gondolat, hogy egy S7-es PLC-t megfelelő OP-val alkalmazok.
    STEP7-ben megírom a gép működtetését, WINCC Flexible -el pedig a kivánt kezelői felületet kialakítom. Ezidáig eddig kellett mindig gondolkodnom. :)
    Most azonban nem tudom pontosan, hogy minek is kellene lenni a következő lépésnek.
    Ami nem világos, hogy a DB-kben összegyűtött mérési adatok, hogy kerüljenek
    bele egy excel fájlba.
    Van esetleg a SIEMENS-nek erre is valamilyen rendszer FB,FC-je amivel az adatok egy megadott helyre és formátumban kerülnek? Esetleg ez már egy külön szoftver, vagy rendszereszköz hatásköre?

    Remélem érthetően körül irtam a számomra homályos területet.

    Üdvözlettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    válasz Szirty #2293 üzenetére

    Szia Szirty!

    Köszönöm a felvázolást. Utána olvasok ezeknek!

    Üdv:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Érdekelne az alábbi problémakör megoldásának a menete:

    Kaptam egy feladatot, hogy egy egyfázisú villamos berendezés hatásos teljesítményét mérjem és az összegyűjtött adatokat dokumentáljam. Kézenfekvőnek tűnt, hogy egy-egy távadóval külön-külön mérem a villamos feszültséget és áramot, (annál is inkább, mert ez utóbbi két jellemző értékeit is tárolni kell.) Majd a távadók analóg kimentét (4-20mA vagy 0-10V) bevezetem a PLC analóg bemenetére. A PLC-n belül pedig alkalmazom majd a P=U×I×cosφ képletet valamilyen interrupt modullal. Azonban rájöttem, hogy ebben az esetben csupán pillanat értékekkel dolgoznék, ami fals eredményeket hozna. Végig gondolva, hogy mennyi macerával járna gondoskodni az integrálásról majd az effektív értékek meghatározásáról inkább változtattam a tervemen. Felütöttem több katalógust is míg megtaláltam egy olyan kütyüt ami mindhárom jellemzőt méri egy időben és egy kommunikációs buszon keresztül le tudom kérni a számomra fontos adatokat. Így megoldottam lényegében a problémát, azonban furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mégis hogy lehet könnyen megoldani az eredeti koncepció alapján?

    Időben változó jelalakú jelből analóg csatornán keresztül kell mintavételezni majd ebből effektív értéket meghatározni. Milyen megoldási lehetőségek vannak SIEMENS S7-es illetve Schneider Modicon M340 rendszerben?

    Ha esetleg valaki foglalkozott már ilyen jellegű esettel vagy pusztán kedvtelésből fel tudná vázolni akkor, kérem ossza meg velünk, mert szerintem mások számára is tanulságos lenne.

    Köszönettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    válasz Szirty #2423 üzenetére

    Szia Szirty!

    Én egy hálózat monitoring rendszereszközt találtam. Etherneten vagy Modbusz-on keresztül kérhetek le vagy 15 féle adatot, ami bőven kielégíti minden támasztható igényt. Mint mondani szokás, ágyúval verébre eset. Ezért is érdekelne, hogy az eredeti felületes elképzelésemet milyen módon lehet megvalósítani. Ha belegondolok, nem lehet olyan nagy gond, hisz egyszerű multiméterekben is hasonló elvek alapján történik a kiértékelés és megjelenítés.

    A következőképpen képzelem el:
    - Mintavételezek egy külső analóg jelet (Itt ugye kérdés, hogy hány mintavételezés fér bele egy periódusba)
    - Az adatok alapján meghatározom a csúcsértéket, majd osztom gyök 2-vel, így megkapom az effektív értékét az adót periódusnak.
    - Az így kapott értékeket letárolom egy táblázatba, melyből már arra használom az adatokat amire akarom.

    A fent leírtak egy szinuszosan változó jelre értettem pl.: 1 fázisú váltakozó áramú fesz vagy áramra.
    50Hz-es hálózatnál a periódus idő 200ms. Egy PLC program ciklus ideje 10-20ms, programtól és gyártótól függően. Elvileg elegendő számú mintavétel áll rendelkezésre ahhoz, hogy kiértékelhetők legyenek a mintavételezett eredmények.

    Van bukfenc a logikában, azonkívül, hogy elég macerás végigvezetni az algoritmust?

    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Dezsi82!
    Valóban elszámoltam magam egy helyiértékkel. Így már más a leányzó fekvése.
    Mint ahogy Szirty mondta, nem tartozik egy PLC által megvalósítható feladathalmazba.

    Köszönöm szépen az általam felvetett témához érkező egyéb hozzászólásokat.
    Mint említettem, pusztán kíváncsiságból maga az átalakítás megoldási menete érdekelt volna, esetleg konkrét megoldási tapasztalat. Mivel 200.000 huf-os árajánlatot kaptam arra a bizonyos (ágyúval verébre) hálózati monitoring berendezésre. Az impulzus kimenetű fogyasztásmérő sajnos azért kevés, mert nem csak a villamos teljesítmény értékeket kell rögzíteni.

    Üdvözlettel:
    TanisG

    [ Szerkesztve ]

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    SIEMENS PLC programozáshoz szeretnék MPI adaptert vásárolni.
    Az alábbit találtam:

    6ES7972-0CB20-0XA0

    A kérdésem csupán annyi lenne, hogy ez mennyire korszerű .. esetleg van ennél újabb vagy jobb?
    Lényegében az elvárásom csak annyi, hogy USB-n keresztül tudjon csatlakozni.

    Használ-e valaki Helmholz kommunikációs adaptereket? Ha igen mennyire megbizható a működésük?

    Köszönettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    válasz Szirty #3301 üzenetére

    Üdv Szirty!

    Köszönöm a választ!
    Win7 van a gépemen, de persze virtuális gépet is kénytelen vagyok használni XP-vel. A Step7 jelenleg a virtuális gépen van telepítve,de ebből a környezetből (még új a gép) még nem használtam a Step7-et. Szóval kérdés, hogy mi lesz. A régi PCMCI-os MPI adapteremtől meg kellett válnom, ezért kell új eszköz után néznem.

    Volt most nálunk egy román cég(székely szakemberekkel) és náluk láttam, hogy PROFIBUS-on keresztül csatlakoznak a PLC-hez és Helmholz 700-884-MPI21 programozó csatlakozót használnak.
    Felkeltette az érdeklődésemet.... egy árajánlat kérést megér.

    Amit irtál(Szirty)a külső 24V-os táplálás kapcsán, az magyarázat lehet esetleg arra a jelenségre, hogy a fent említett csatlakozóval nem tudtak SIEMENS biztonsági relét programozni. Ők azt a magyarázatot vélték, hogy a speciális alkalmazások (mint például a biztonsági modulok) érzékenyek a SIEMENS-től eltérő gyártókra, ezért csak PG-n keresztül tudnak ilyen modulokat programozni.... bár ezen a tipuson van külső 24V-os csatlakozási pont, csak azt nem tudom, hogy be volt-e kötve amikor ezt probálták.
    Amikor legközelebb jönnek azt hiszem kisérletezünk egyet, ha tényleg nem volt külső 24V bekötve.

    Köszönöm mégegyszer a gyors választ! :)

    Tisztelettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy SIEMENS OP7 (6AV3607-1JC20-0AX1) berendezéssel kapcsolatban lenne kérdésem.
    A gyár ahol dolgozok van több SIEMENS OP7 panel más-más programokkal. Sajnos többször előfordult már, hogy 1-1 készüléknél valamilyen kontakthiba lépett fel, melyet eddig még mindig sikerült elhárítani. Azonban valószínűleg előbb-utóbb fellép egy olyan jelenség, melyet nem fogok tudni önerőből megoldani. Jelenleg van egy bontott panelem aranytartaléknak, de a HMI program benne nem passzol egyik meglévő gépünkhöz sem.
    Az OP7 panelt, ha jól tudom csak SIEMENS ProTool programmal lehet programozni (WINCC-vel esetleg nem?).
    A kérdésem pedig, amiért ezt a bevezetőt írtam, az egy hallomás alapján szerzett információ megerősítésre vagy cáfolására irányul.

    Igaz az, hogy az OP7-ből nem lehet a forrásprogramot kitölteni?

    Köszönettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    válasz Szirty #5205 üzenetére

    Kedves Szirty!

    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
    Ezt a Prosave nevű programot, hogyan lehet beszerezni? Nem találtam hozzá rendelési számot. A neten látok néhány ingyenes letöltési lehetőséget, de vírus gyanus oldalnak jelzi a biztonsági rendszer.

    Válaszodat, előre is köszönöm!

    Tisztelettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    válasz TotoThomas #5210 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen a válaszokat!

    Utánanézzek.

    Üdv:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy tervezési ügyben kérném a segítségeteket, mely nem egyértelműen PLC-s történet csak a végleges felhasználás szempontjából.

    Egy ajánlatkészítéshez kell szervomotort kiválasztanom. A berendezés egy vizsgálógép, mely erőmérővel van felszerelve. Az egytengelyű mérőállomás eddig kézi hajtókarral működött és ezt szeretnék szervomotoros működtetésre kiváltani. A lényeg, hogy a cél erőértéket egyenletes sebességgel érje el és határértékig tudja azt tartani is. (Ha kibírja a tesztet a darab akkor OK, ha nem akkor selejt)

    Ismert adataim:
    F=5-10 KN (típus függő érték) a támadási pontban
    Motor nyomatékok katalógus alapján (Pl.:M=3, 20Nm ) (Ilyen paraméterű motorok vannak raktáron pillanatnyilag, melyek rendelkezésre állnak.)

    A mechanikai kapcsolat/felépítés még nem végleges, de egyszerű szíjhatásban, fogaskerékhajtásban vagy golyósorsóban gondolkodtam eddig.

    A kérdésem:
    Van-e valamilyen jól használható tervezési segédlet erre a célra a látókörében valakinek? Esetleg nagyságrendi számítások?

    Válaszokat előre is köszönöm.

    Ui: Eddig ilyen tervezést nem csináltam, ezért nem ismerem teljesen az ide vonatkozó nagyságrendi számításokat.

    Köszönettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy S7 rendszerben perifériacsere van nálunk folyamatban. A régi egységen 3 bemeneti bájt és 3 kimeneti bájt volt lefoglalva. Ezek nem voltak teljesen kihasználva, ezért amikor a kiváltó típus lett intézve spóralás véget, 1-1 be- és kimeneti egységgel kisebbre lett szűkítve a dolog. Az egész egyetlen egy szépséghibája csak annyi, hogy így az érintett adatterületet egyesével végig kell szemezgetni és egyesével végrehajtani az átcímzést a programban.
    Van-e olyan lehetőség a STEP7-ben, hogy megadott címet a hozzátartozó szimbólummal új adatterületre átírni? (Valami dereng, hogy létezik ilyesmi, de nagyon nem szeretnék hibázni.)
    Pl.:
    A91.2 -> A91.0
    A91.3 -> A91.1
    A91.6 -> A91.2
    A91.7 -> A91.3

    A válaszokat előre is köszönöm!

    Üdvözlettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy új berendezés érkezett hozzánk a gyárba SINUMERIK 840D sl rendszerrel. A CPU-ja 317-F verziójú. Sajnos a S7 rendszerünk számára ismeretlen hardware elemek miatt upgrade-lni kell. Így hiba esetén nem sok mindent tudok diagnosztizálni. Beépítettek egy Teleservice modul-t is, hogy majd ők Németországból ránéznek, ha problémánk van, azonban elvileg valamilyen fax készülékkel lehet csak ezt a kapcsolatot megoldani.

    Valaki le tudná írni, hogy milyen berendezésre lenne szükségem és hogyan működik az elv?

    Modul típusa: 6ES7972-0EM00-0XA0

    Előre is köszönök minden segítséget!

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Simatic Step 7-nél egy új gép projektjénél több ismeretlen hardware elem is volt. Próbáltam Harware upgrade-t készíteni. Eredmény, hogy az eddigi sárga kérdőjeles blokkok már nem is jelenítődnek meg a Hardware konfigurációban.
    Ezen felül még a PLC programot tartalmazó projekt blokk is láthatatlanná vált.

    Valaki találkozott már ilyennel? Mit lehet ezzel a problémával tenni?

    Előre is köszönök minden segítséget!

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretném kérni az alábbi ügyben a segítségeteket. Le kell cserélnem egy Mobil Panel 177 DP egységet, mert fizikailag megsérült a kijelzője. Korábban még nem készítettem mentést HMI egységről.
    Sajnos az első kísérlet során nem jutottam dűlőre az ügyben.

    A feladathoz rendelkezésre áll egy SIEMENS PG + WinCC 2008-as program(ProSave is).
    Próbáltam MPI kábellel (Step7 programozásnál használt) , de nem sikerült kapcsolatot létesíteni.
    PG/PC interface oldalon nem is láttam a buszon semmilyen egyéb eszközt.

    Az egységhez kapott leírás alapján egy további lehetőség a kommunikációhoz egy önálló PC/PPI adapter 6ES7901-3CB30-0XA0).
    Természetesen első körben szeretném megspórolni ezt az adapter, mert feltételezem, hogy esetleg én rontottam el valamit, ezért a következő kérdéseim lennének.

    Normál esetben HMI mentéshez (SUBD9 csatlakozáson keresztül) szükség van valamilyen kommunikációs adapterre?

    Elegendő egy backup fájl ProSave programmal egy HMI készülékről, esetleg további mentés, esetleg beállítás is szükséges? ( pl. licensz?, HW Config, stb? )

    Befolyásoló tényező-e a ProSave / WinCC verziószáma?

    Köszönöm előre is a válaszokat!

    Üdv: TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    válasz Szirty #6083 üzenetére

    Szia Szirty!

    Közben sikerült megoldanom a kezelőegység cseréjét.
    Az volt az alapvető hibám, hogy az egységen lévő subd9 pólusú csatlakozón keresztül próbáltam meg kommunikálni. Ez szerviz részre fenntartott csatlakozó(külön adapteres kábelen keresztül férhető hozzá), mely ráadásul belső menüből le volt tiltva. Amikor a PLC DP portájról próbáltam meg elérni az eszközt(amit javasoltál is) egyből sikerült a kapcsolatba lépés.

    Köszönöm a segítséged!

    Üdv:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy érdekes problémába futottam a minap egy gépjavításnál, amiben szeretném a segítségeteket kérni.

    Vezérlés: BECKHOFF C101
    Hibás elem: Lightbus-os Absolut Encoder

    Inicializálási hibával állt fel a gép, amikor elkezdtem a hibakeresést. Az Encoder státusz ledjei sötétek voltak a tápfesz megléte ellenére, ezért egyértelműnek tűnt, hogy ez okozza a hibát. Be is rendeltük gyorsan az új encodert, de az inicializálási hiba továbbra is megmaradt, igaz a státuszledek szerint már működne az encoder.

    Sajnos a vezérlés belső világába nincs lehetőségünk belenézni (nincs hozzá szoftverünk), és a rendelkezésre álló dokumentációk is szegényesek. Gépgyártó már nem elérhető, vezérléshez pedig még nem találtam hozzá értő személyt/céget Magyarországon.

    Alapvetően az lenne az első kérdésem, hogy a lightbus-os(optikai kábeles) perifériáknál van-e valamilyen beüzemelési metódus, amennyiben elvileg csak alkatrészcseréről van szó? (pl. profibuszos rendszereknél cím beállítás, lezáróellenállás, stb.)

    Alapvetően inicializálási hibánál milyen hibajelenségek jöhetnek szóba? (Telegramm formátum hiba?, kommunikációs idő hiba?)

    Második kérdésem, hogy valaki ért-e ehhez a generációs Beckhoff vezérléshez? :)

    Köszönettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Találkozott-e már valaki olyan jelenséggel, hogy (SIEMENS Step7 V5.5 verziónál) egy PLC projektnél a download ikon inaktív. Monitorozni lehet a programot, de betölteni a PLC-be már nem engedi.

    Próbakép kitöltöttem a PLC-ben lévő programot és lementettem. Mikor azt megnyitottam újból probléma nélkül lehetett monitorozni, letölteni a programot, stb.
    Viszont jó lenne megmenteni az eredeti projektet, mert sok komment van benne.

    Gondolom valami hiba van a projektnél, amit nyilván tart valahol.

    Köszönöm előre is a segítséget!

    Üdvözlettel:
    TanisG

  • TanisG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni az alábbi probléma megoldásában.
    Adott egy gép SIEMENS PLC+OP-val . A PLC programmal szerencsére nincs problémám, azonban a HMI-vel igen. A HMI projekt egy korábbi verziója rendelkezésre áll WINCC Flexible 2008 programkörnyezetben, azonban az idők során történtek olyan változtatások, melyek nem az adott PG-ről lettek készítve. Valószínűleg nem azonos a projekt a gépen lévővel.

    Az lenne a feladatom, hogy változtassak a recept struktúrán. Ehhez viszont elsőnek le kellene mentenem a HMI-ben lévő projektet.
    Készítettem ProSave-vel egy backup-ot, azonban a HMI-ből nem tudom lementeni a projektet

    Leírná valaki, hogy mi a konkrét eljárás ilyen esetben?

    Meglévő projekt komparalása, frissítése.

    Előre is köszönöm szépen a választ!

    Üdv:
    TanisG

Új hozzászólás Aktív témák