Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz BBéci #86991 üzenetére

    Sok esetben azért sem tudnak sokan elhelyezni ekkora TV-t, mert sokan nem tudnak elszakadni attól, hogy bútorba akarják integráni a TV-t, vagy valamilyen TV-állványra akarják rakni a készüléket. Előre nem gondolkodva megvettek a lakásba egy design-szekrénysort, ami nem engedi, hogy ekkora méretű TV-t tegyenek bele. Már régen sem értettem a szekrénysorok lényegét, miért jó az, hogy az ember bepakol a nappalijába egy faltól-falig érő, a szoba légköbméret-méretének 20%-át kitöltő szekrénysort, aminek nagy részét amúgy is csak csetreszek tárolására használja, de elfogadom, hogy a 60-as évektől kezdve ez volt a divat. Szerintem ez sokkal gázabb, mint egy szabad falfelületre feltenni egy 55-65”-os, vagy akár nagyobb TV-t. Nálam például szépen elvan a falon a 65”-os panel, szerintem egyáltalán nem zavaró, pedig fehér falon van a fekete TV. Kikapcsolva se vágja annyira agyon a teret, ha üres lenne a fal, az szerintem sokkal furább lenne.

    Sokan szerintem ott rontják el, hogy nem gondolnak bele, hogy ekkora panel a falra való és nem állványra, vagy szekrénybe. Nálam a kiszolgáló perifériák egy 15 cm magas, direkt általam tervezett kisasztalon vannak a TV alatt, földközelben, amibe terveztem kábelelvezető lyukakat hátra, alulra pedig kábeltálcát, amit elölről előlap takar. Így sehol semmi kábel nem látható, a készülékek pedig rendben ülnek a TV alatt, mégsincs zsúfoltság és fölösleges bútor. Fölöttük még van egy lebegőpolc a centerrel, közvetlen a TV alatt és ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák