Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    Én imádtam a plazmámat - sok fórum társnak is segítettem VT60-hoz jutni nagyon jó áron.

    A sajátomat (65VT60) -én másfél évvel ezelőtt eladtam 620-ért és azóta LCD-t nézek, de egy másodpercig sem bánom.

    Imádtam a VT60-at úgy ahogy van - de valami megmagyarázhatatlan folyamatos pixel geek jelenség volt minden előtte töltött perc. Folyamatosan vadászta a szemem a különféle jelenségeket - tudjátok miről van szó...

    Pl ha csak a false conturingra gondolok akkor már áll a hátamon a szőr és hiába mondják, hogy mennyivel több sort jelenít meg mozgással a plazma a gyakorlatban egész triviális helyzetekben iszonyú fals kontúrok voltak, meg zöldes utánhúzások meg minden egyéb rákfene.

    A mostani gagyi samsung annyit tud feketében mint a régi VT50-em tudod FW update után. Cserébe semmilyen egyéb képi anomáliát nem tapasztalok és összességében bizony azt kell mondjam hogy mint megjelenítő, sokkal alkalmasabb (szubjektív vélemény)

    A haverom vett b7-es LG oledet és szerintem kutyaütő egy TV. Egyszerűen csak natív 4k-val volt jó képe, minden fullHD tartalom szarul néz ki rajta - homályos az egész. Pedig tekergettem egy napot...

    Szóval ízlések és pofonok... de azért higgyétek el, hogy van élet a plazma után :DD

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák