Hirdetés

Aktív témák

  • Matavcom

    csendes tag

    válasz DM-Fan #32110 üzenetére

    Azért a C6500 -at simán pariba teheted a G20-al. Nemcsak azért mert 2D-ben a csúcs 7790-nek felel meg, sőt több tesztben is "fej-fej" mellett futnak a G20-al, hanem azért is, mert ezt olyan ember mondja, akinek a házában van 1 S20, 1 G20, és 1 c6500 is.
    És ezt tényleg pártatlanul mondom, de ezt már múltkor leírtam. Nekem a C6500 élethűbb, 1 kicsit élesebb és TV adáson (Digikábel) a zaja kisebb mint a G20-é. Vehettem volna G20-at, de ismerősnél, akinél jól ki tudtam "vesézni" a tv-t, abszolút meggyőzött. Most kb. 500 óra van a C6500-ban, 2000 a G20-ban. A fekete egyre "kormosabb", szemre még teljesen sőtét szobában sötét jeleneteknél sincs eltérés. Lehet, hogy a G20 a külföldi fórumokon megjelent írásokhoz hasonlóan tényleg 1 idő után kezd a feketéből veszíteni 1 keveset? Nem tudom, 1 azonban biztos, 500 óra után a C6500 "fetetében" ott van mellette. Kíváncsi lennék 1 bejáratott C6500 tesztértékeire is. Bár a fekete nem minden, sőt bizonyos esetekben "csak" fekete, tehát a mintázatot egyebeket már nem lehet kivenni, de csak ebben a dologban tudott a Pana 1 kicsit felülkerekedni. Mára már ebben sem. Ezt nem vitaindítónak írtam, csak 1 szubjektív vélemény volt.

Aktív témák

Hirdetés