Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    válasz NestQuick #67326 üzenetére

    Igen, közben leesett, hogy ez "Aplication data". Érdekes, hogy más játéknál amivel eddig találkoztam ezt úgy oldották meg, hogy el tudtad indítani a játékot, de ~10p után már nem tudtál tovább haladni. Itt meg a S.P.E.C.I.A.L.-os videókat nézhettem orrvérzésig. :DDD
    Lényeg, hogy a végén elindult. Egyelőre még csak barátkoztam vele egy ~fél órát, de nagyon örülök neki hogy megvettem. Gyönyörű a játék és ahogy itt írta valaki korábban, én is sokat fogok megállni és csak nézelődni. :)
    Tulajdonságok elosztás kinek hogy alakult? Az enyém a következő: S:3, P:5, E:4, C:4, I:6, A:3, L:3.

    (#67336) szgergely
    Nekem a Lords of the Fallen volt hasonló kategória. Viszont számomra az már kicsit sok. Hozzáteszem, hogy kicsit már én is elkúrv*ltam a mai játékok filozófiája miatt, de nekem furcsa, hogy a játék inkább arról szól, hogy a bossok megölését kiokoskodni, gyenge pontokat megtalaálni, kiépíteni a stratégiát. Közellenség szinte alig volt eddig. A 3 bossnál hagytam abba, de eddig ha megöltem 20 közembert, akkor szerintem sokat mondtam. Ez pont fordítottja a mai játékoknak, ahol a közellenség sokkal több mint a boss és a játékkal töltött idő nagyobb része inkább arról szól, hogy eljuss a bossig és fejlődj közben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák