Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz Carlos Padre #243783 üzenetére

    Szerintem annak az embernek vége. :o
    A másik az,hogy rengetegen ki vannak akadva ami teljesen érthető a látottak alapján,de én úgy látom,hogy ezek a videók spoilerek stb. csak egy nagyon ügyesen és megtévesztően összevágott a naugthy dog vezetésének lejáratására irányuló dolgok amik egy cső látás és gyűlöletkeltés szerű valamibe szeretnék terelni a dolgokat,hogy te csak azt lásd!Amik úgy fest globális szinten sikerültek is(Rengetegen mondták mondják le az előrendelést a videók miatt) pedig ha valaki vagy aki illetve akik megnézi/nézték őket és van egy kis sütni valója/juk rájön,hogy 1, még jobban várja mi sül ki ebből. 2, belelát ha összerakja a képet időrendben, hogy ez bizony (legalábbis szerintem) egy nagyon jó és ütős kis story lesz páratlan grafikával és játékélménnyel.Ismétlem: Szerintem! :)
    Szóval én annak ellenére,hogy láttam a spoilereket és napokig nem tudtam aludni miatta sőt hatalmas lelkiismeret furdalásom volt (imádom az első részt mai napig) így hogy kezd a mai másfél órás videóval (is) összeállni a dolog összességében nagyon várom a játékot és számomra semmi olyan extra nem derült ki amit vagy amire amúgy is nem számítottam volna egy folytatásban.
    Na de ennyit erről....én többet ebben a témában nem szólok hozzá míg meg nem jelenik a játék! ;) :)

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák