Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz malystryx #217322 üzenetére

    Köszi az írást! :) Le fogok rá csapni mindenképpen, én egyébként megjelenés előtt nem is tudtam a játék létezéséről. Én akkor hallottam róla először amikor megjelent meg hogy PS exkluzív. De szerintem is rohadt jó kis játék a stream alapján. :K Oké, valószínű nem én lettem megcélozva ezzel a játékkal, de szerencsére (vagy nem szerencsére) még mindig bejönnek ezek a meseszerű dolgok. :K

    Más: Tegnap kicsit játszottam a Dragon Ball FighterZ-el online, de előtte kicsit gyakoroltam. De tényleg csak egy kicsit, nagyjából 10 percet töltöttem gyakorlással, kb mindenre emlékeztem, amit akkoriban tudtam a játékban. Olyan volt, mintha abba sem hagytam volna, pedig azt hittem hogy csúnyán feltörlik Velem a padlót. :D De nem, meglepetésemre majdhogynem ugyanúgy mint, mint amikor megszereztem a Demon rangot. Oké, volt egy derank, de pár meccs alatt visszaszereztem és tudtam is tartani magam, jöttek a meccsek. Viszont mintha kicsit változott volna a mechanika, vagy én bénáztam. A látvány pedig...kb mintha egy másik játékkal játszanék, nagyon szép ezen a TV-n.

    MK 11-et is toltam azért, próbáltam kihasználni a trial időt. Tetszik alapvetően a játék, bár kicsit csalódott voltam olyan értelemben, hogy azt mondták hogy T-800 is játszható lesz. Lényegében amiatt töltöttem le a trial-t első körben. Szerintem meg fogom venni a játékot Karácsony környékén.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák