Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    sziasztok

    tettem magamnak egy ígéretet anno, miszerint ha sikerül életem legundorítóbb vizsgáját letenni, meglepem magam egy friss konzollal. gondolom csak nekem friss mostanra, a legutóbbi mai napig használt konzolom egy nintendo wii. amiért a ps4 felé hajlok az xboxone helyett az az, hogy amennyire látom, ez a konzol sokkalta média-barátibb: azaz hajlandó megenni, avi, mkv filmeket is. a konzollal részben célom egy médiaplayert beállítani a led tv alá, és persze részben célom játszani. média: 60 game 40 százalék megoszlásban. elolvastam a nyitó hsz-t és rá is kerestem, de nem futottam össze vele: magyar feliratokkal amelyek a filmek mellett vagy abba vannak integrálva hogyan boldogul a media player program rajta? adat dvd tele avival? blu-ray filmek? játszani szinte biztos, hogy első körben gta v-el fogok, illetve feleségem kap hozzá egy just dance kiadást. ehhez itt már elég a playstation camera igaz, move nem szükséges, az csak 3-hoz kellett?

    [ Szerkesztve ]

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák