Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Jinxb1rd #11551 üzenetére

    Ha már bugokról van szó, az a bug is bent van hónapok óta hogy ha tele van az inventoryd akkor nem tudod leszedni a fegyverről az alkatrészeket még a földre sem, képtelenek kijavítani úgy látszik. Az áttörhető tereptárgyba bugoló járművekről nem is beszélve amik szintén a kezdetektől jelen vannak, amiből ha nem ugrasz ki szinte azonnal akkor fel is robbansz. Mondjuk ez a fos netkódnak köszönhető vagy a szerver lagoknak leginkább. Hatalmas baromságnak tartom továbbá hogy a zero-t nem lehet 4x -nél és red dotnál sem állítani, meg mostmár csak akkor tudod állítani ha be vagy zoomolva. Szóval érdekes ez a fejlesztés, egy lépést előre majd kettőt hátra? A játszhatatlan szerver lagokat meg már nem is említem, amik szintén nem volt ennyire észrevehető korábban. Nem mondom hogy nem volt lag, de ekkora biztos hogy nem mint ami most megy EU szervereken. Az ejtőernyőhöz sem értem mi a gyásznak nyúltak hozzá, fele távot sem lehet ugrani mint eddig, bezsúfolnak a városokba, azt a kezdeti lagok mellett maradj életben. Az új mapon meg annyira fos a loot sok helyen, hogy minden második meccsen úgy ölnek meg hogy nem találok pisztolyt se nagyon, akármilyen házba megyek be. Volt olyan hogy pont láttam a gyereket mellettem simán befutott a házba, engem meg 3x teleportált vissza a játék 5 méterre a háztól mire be tudtam menni az ajtón, persze a gyerek már shotival szaladt át rám. Majdnem rage uninstall volt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák