Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • col

    addikt

    Tiszteletem a Jelenlevőknek (és jelen nem levő topictagoknak :) )

    Mint megszállott Skodás csatlakoznék. (A családban 2 db. Skoda Fabia Classic ''jogán''.)
    Nem olvastam el az eddigieket, bevallom, csak meglátva a topicot jöttem.

    Simply Clever :)


    Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

  • col

    addikt

    válasz <>jana<> #2651 üzenetére

    Kösz :)

    Bocs a késői regaálásért, meg most sem leszek túl ''hosszú'' ..

    Szóval. Az egyik Fabia 4 éves a másik féléves :)
    Mindkettőt ugyannál a márkakereskedőnél vettük, odavisszük szervizeltetni is őket. A kiszolgálás, bánásmód, szakértelem 100%-os, nagyon jók a tapasztalataink.
    (Akit érdekel a kereskedő és szervíz neve, az priviben zaklasson :) De annyit róluk, hogy Hajdú-Bihar Megye és a 4. sz főúton :) )

    A 2 Fabia között alig van különbség, a legmarkánsabb, hogy az újabban már gyári ABS is van. Emellett mindkettő - kedvezményként alapból - a kereskedő által adott kiegészítőkkel lett felszerelve (pl. vezetőoldali űlés magasságállítás, ködlámpa).

    Az újabb külseje kicsit eltér: a hátsó lámpák és az elején a diszlécek.
    Motorikusan majdnem teljesen ugyanazt tudják és amit tudnak, számunkra tökéletesen tudják :)
    Főleg autópályán használjuk őket, 130-140-es tempóval, kb: 4000 ford., kényelmesen erőlködés nélkül, 5-ödik fokozatban, erőtartalékkal még. A fogyasztása így 6,5 l/100km.

    Szervízben még egyszer sem voltunk meghibásodás miatt egyikkel sem, csak a kötelező átviszgálásokra vittük be. Ott sem mutatott semmit a számítógépes ellenőrzéskor.

    Ennyit röviden :) Ha bármi konkrét kérdésed va, ... válaszolok )

    Üdv.

    Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

Új hozzászólás Aktív témák